Úvod > Co chcete dělat? > Delice Cafe – návštěva dokonalé kavárny v Praze
Tapas
"> Tapas "> Losos "> Sandwich "> Hruška "> Vetrník "> Zákusek "> Dortík "> Dortík "> Dortíky "> Kavárna
Přidat foto
Gurmánská turistika

Delice Cafe – návštěva dokonalé kavárny v Praze

Všechno je tady trochu jinak. Za dortíky, které Delice Cafe nabízí, se jinak jezdí hodně daleko, často až někam do evropských metropolí. Připraví vám zde kávu podle těch nejlepších světových standardů a především přesně podle vašeho přání.
Delice Cafe je luxusní kavárnou, cukrárnou, tapas barem i místem k posezení nad příjemnou sklenkou vína v jednom. Koncept podniku je skvěle promyšlený a pestrý, stejně jako jeho interiér, který vás svým stylem okouzlí už na první pohled. Kombinuje v sobě kontrastní podlahu, dřevěné prvky, stěny ze zdánlivě neopracovaných cihel a zářící vitrínu, v níž na vás čeká bohatý výběr vždy čerstvých pochoutek. Těm jednoznačně dominuje nabídka výjimečných dezertů. Kromě dokonalých dezertů si v Delice Cafe oblíbíte též snídaňové menu, nabídku lehkých jídel k obědu zahrnující čerstvé sandwiche, polévky a saláty, nebo tapas, drobné porce delikátních sýrů, oliv a uzenin.

Vše, co během své návštěvy uvidíte, je produktem obrovského nadšení, které je patrné nejen ve skvělé atmosféře a nabídce, ale též v profesionálním přístupu celého týmu Delice Cafe.