Úvod > Co chcete dělat? > Gate Restaurant
Gate Restaurant
"> Gate Restaurant "> Gate Restaurant "> Gate Restaurant "> Gate Restaurant "> Gate Restaurant "> Gate Restaurant
Přidat foto
Gurmánská turistika

Gate Restaurant

Moderní stylová restaurace nabízí mnohem víc než jen kvalitní jídla české a zahraniční kuchyně i velký výběr nápojů a vín. Je zde také velmi příjemné prostředí a personál, pro který je důležitá především spokojenost hostů.
Restauraci je možné využít pro individuální i skupinové stravování, k pořádání soukromých i firemních večírků, různých oslav nebo prezentací společností a firem. Jsou zde klidná místa pro pracovní snídani, oběd nebo večeři.
K dispozici je až 220 míst, 2 restaurace a 1 salónek. Připojení na WIFI  zdarma. O víkendech je v klidné části restaurace připravený dobře vybavený dětský koutek - bezpečné a hravé místo pro malé děti. 

Jídla české i mezinárodní kuchyně jsou v té nejlepší kvalitě, ve velkém výběru jsou v nabídce samozřejmě také nealko nápoje, pivo, vynikající vína a nápoje alkoholické. Každý pracovní den se servíruje od 8 hodin snídaně, a denní menu je v nabídce od 11:00 do 14:30 hod. za velmi přijatelnou cenu. Jídla připravujeme v maximální možné míře především z čerstvých potravin a surovin.