!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Cyklocamp pod Landštejnem v jižních Čechách
Ubytování

Cyklocamp pod Landštejnem v jižních Čechách

Cyklocamp pod Landštejnem nabízí levné ubytování nejen pro cyklisty v oblasti České Kanady – na „trojmezí“ Čech, Moravy a Rakouska. Pro ubytování v cyklokempu můžete zvolit jak chaty, tak stany či karavany.
Hlavním záměrem Cyklocampu pod Landštejnem je poskytovat levné ubytování cyklistům, turistům či příležitostným návštěvníkům České Kanady a nabídnout tak milovníkům cyklosportu, přírody a zdravého vzduchu možnost poznat krásný a přitom masovou turistikou nedotčený region – cyklistický ráj.

Pro ubytování v cyklokempu můžete zvolit jak chaty, tak stany či karavany. Chatky jsou čtyřlůžkové nebo dvoulůžkové a každá chata má vlastní elektrické osvětlení. Kromě ubytování poskytuje kemp plné sociální zázemí, možnost stravy či rychlého občerstvení a řadu možností pro aktivní odpočinek.

Pro vaše kolo je připravena úschovna, v případě potřeby u najdete servisní pomoc. Nemáte-li vlastní kolo, můžete si jej zapůjčit. Strava a nápoje se podávají v BikeBaru. Provozovatelé myslí i na děti – v BikeBaru najdete dětský koutek, k dispozici je i venkovní dětské hřiště s houpačkou a pískovištěm. Pro dospělé se nabízí dvě hřiště na volejbal, nohejbal a další míčové sporty. U ohniště máte možnost grilování na lávovém kameni či posezení s kytarou…

Blízké okolí Cyklocampu skýtá i další zábavu. Blízko kempu se nachází Lanový park Landštejn. Kemp protíná linie pohraničního opevnění, a tak můžete prozkoumat pravé a nefalšované předválečné malé bunkry, tzv. řopíky. Ubytování v Cyklocampu je možné jak na jednu noc, projíždíte-li, tak i po celou dobu Vaší dovolené. Okolí nabízí řadu atraktivních cílů pro výlety jak na kole, tak pěšky. Můžete si maximálně užít ideálních podmínek, které Česká Kanada skýtá cyklistům.

Můžete navštívit hrad Landštejn, milovníky historie mohou zaujmout také objekty předválečné obranné linie nebo Jindřichohradecká úzkokolejka s parní lokomotivou. K letní dovolené patří koupání – pravý plážový relax Vám nabídne přírodní koupaliště 200 m od kempu. Na své si u nás přijdou i vyznavači in-line bruslení či sportovní střelci.

Cyklocamp ve Starém Městě pod Landštejnem vznikl z bývalého ubytovacího zařízení ministerstva vnitra, které sloužilo dlouhé roky jako pionýrský tábor a turistická ubytovna. Adaptace Cyklokempu probíhá postupně, díky čemuž máte unikátní možnost vidět část zařízení tábora v podobě, v jaké sloužilo celým generacím pionýrů a svazáků. Pokud hledáte levné ubytování v oblasti České Kanady pro vyjížďky na kole, výlety či letní dovolenou, již nehledejte – Cyklocamp pod Landštejnem je správnou volbou.
Zobrazit více

Provozovatel

Cyklocamp pod Landštejnem

Staré Město pod Lanštějnem
378 81 Staré Město pod Landštejnem
Tel.:
+420 739 667 575
Tel.:
+420 384 397 763
Email:
info@cyklocamp.cz
WWW:
www.cyklocamp.cz
GPS:
49,013569 15,251554
 
 

Vstupné

Poznámka:50 Kč/stan

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
Lanový park Landštějn v přírodě České Kanady

Lanový park Landštějn v přírodě České Kanady

Staré Město pod Landštejnem, Jižní Čechy
Zámek Dobrohoř v České Kanadě

Zámek Dobrohoř v České Kanadě

Staré Město pod Landštejnem, Jižní Čechy
Netopýři na hradě Landštejn

Netopýři na hradě Landštejn

Slavonice, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Lesní chalupa Filipov v České Kanadě

Lesní chalupa Filipov v České Kanadě

Staré Město pod Landštejnem, Jižní Čechy
Penzion Matějovec u Českého Rudolce

Penzion Matějovec u Českého Rudolce

Český Rudolec, Jižní Čechy
Hotel a restaurace Landštejnský dvůr

Hotel a restaurace Landštejnský dvůr

Slavonice, Jižní Čechy
Hotel Arkáda

Hotel Arkáda

Slavonice, Jižní Čechy