Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Bejčkův mlýn
Penzion Bejčkův mlýn
"> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Penzion Bejčkův mlýn

Nechte se hýčkat atmosférou místa a načerpejte energii v klidném a zdravém prostředí. Penzion Bejčkův mlýn, město Slavonice a jeho překrásné okolí, pro svou působivou krásu jsou pro vás zárukou příjemného strávení volného času.
Penzion je zasazen do krásné přírody chráněné krajinné oblasti Česká Kanada s hlubokými lesy, malebnými zákoutími, četnými potůčky a rybníky. Příroda je všude kolem, penzion má vlastní rybník, budovu obtéká Slavonický potok, do lesa a na louku je to pár kroků. Zajímavá krajina bohatá na historické a kulturní památky, vybízí k výletům za poznáním.

Pokoje v penzionu mají různou atmosféru a výbavu, ale všechny jsou útulné a komfortní. Dýchne na vás moderní současnost, ale i historie. Jste-li milovníky přírody, můžete si svůj pokoj vybrat i podle oblíbeného stromu. Penzion Bejčkův mlýn disponuje 16 pokoji a 1 apartmá s celkovou kapacitou 37 stálých lůžek a dalšími 8 přistýlkami. Dalších 18 lůžek lze využít v chatkách. Všechny pokoje jsou nekuřácké, certifikované v kategorii hotel ***+, mají vlastní koupelnu, WiFi připojení, trezor, LED TV, většina pokojů má minibar (kromě 8, 15, 16 a 17) , kávový a čajový set zdarma a další nadstandardní výbavu. 

Chatky nabízí ubytování přímo v přírodním parku a domácí ZOO, výbava je jednodušší, mají umyvadlo s teplou vodu, ostatní sociální zařízení je k dispozici v budově.

Penzion má samostatnou restauraci a v letní sezóně zahrádku v přírodě. Restaurace nabízí domácí kuchyni, snídaně, obědy i večeře. nejenom pro ubytované hosty.

Přímo pod penzionem je pak situován vinný sklípek, který je nejstarší částí budovy, pochází z 16. století. Sklep je po rekonstrukci a jsou v něm uložena moravská přívlastková BIO vína. Ve sklípku se provádí ochutnávky, které moderuje zkušený someliér. Ochutnat můžete mladá, ale i archivní vína, nejstarší z roku 1957.

V areálu penzionu na vás čekají různá domácí zvířata, která mohou zpestřit váš pobyt. Můžete se potěšit s oslíky, ovečkami, kozami,  prasátky, housaty, kachňaty, slepičkami, bažanty a dalšími zvířátky.

Provozovatel

Penzion Bejčkův mlýn

Stálkovská 25
378 81 Slavonice
Tel.:
+420 605 572 916
Email:
rezervace@bejckuv...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://bejckuvml...
GPS:
49,007132 15,330064
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel a restaurace Landštejnský dvůr

Hotel a restaurace Landštejnský dvůr

Slavonice, Jihočeský kraj
Hotel Arkáda

Hotel Arkáda

Slavonice, Jihočeský kraj
Cyklocamp pod Landštejnem v jižních Čechách

Cyklocamp pod Landštejnem v jižních Čechách

Staré Město pod Landštejnem, Jihočeský kraj
Pivovar Grasel v Českém Rudolci

Pivovar Grasel v Českém Rudolci

Český Rudolec, Jihočeský kraj