Úvod > Co chcete dělat? > Curling aréna Praha Roztyly – akce pro všechny
Zimní sporty

Curling aréna Praha Roztyly – akce pro všechny

Curling je hra dovedností a tradic! Curling aréna Praha nabízí curlingové akce pro firmy, tréninky začátečníků, společensko-sportovní večery včetně odborného výkladu, odborné konzultace a informace o curlingu.
Je zážitkem sledovat úspěšně zahraný kámen a je potěšením pozorovat starobylé tradice curlingu promítající se do smyslu a náboje současné hry.
 
Curling aréna Praha nabízí dokonalý komfort čtyř drah, zázemí s šatnami a klubu s restaurací s výhledem na ledovou plochu. V areálu se věnují tomuto sportu s více než pětisetletou tradicí výkonnostní hráči a hráčky, junioři, zdravotně postižení curleři i náhodní hráči společensko sportovních akcí. V Čechách má curling více než sedmnáctiletou historii a díky vybudované hale špičkové úrovně se Praha stává centrem curlingu pro střední Evropu. Curling je sportem pro všechny věkové kategorie, a přestože kámen váží bezmála dvacet kilogramů, mohou úspěšně hrát i děti kolem osmi let. Zimní olympijský medailový kolektivní sport, jehož jediným správným názvem je curling, provozuje v Čechách již bezmála pět stovek registrovaných hráčů.
 
Průběh akce - V hale jsou čtyři dráhy. Na jedné dráze hrají proti sobě v ideálním případě dva čtyřčlenné týmy. V ceně každé dráhy je curlingové vybavení, odborný výklad a dohled instruktora z řad extraligových a prvoligových hráčů, který provede i úvodní seznámení s hrou. Teplota v hale se pohybuje cca od 6°C do 9°C, proto je vhodné teplé, volné, sportovní oblečení a obuv. Zvláštní důraz se klade na čistotu obuvi, která se před vstupem na led u každého pečlivě kontroluje. Každý účastník může dostat na jednu botu speciální skluzový návlek.

Z klubové restaurace s tribunou je výborný výhled na celou ledovou plochu. Můžete si zde na číslech 272 911 854 nebo 776 774 371 zamluvit stůl nebo objednat raut až pro 120 osob.

Ubytování a restaurace v okolí