Úvod > Co chcete dělat? > Camp Karolina u Tachova
Camp Karolina u Tachova
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Camp Karolina u Tachova

Camp Karolina je moderní, menší rodinný kemp evropské úrovně v krásném, tichém, přírodním prostředí. Poskytuje ubytování ve vybavených chatách, mobilních domech, v apartmánech a na místech pro stany, či karavany s elektrickými přípojkami.
Camp Karolina najdete v západních Čechách u Brodu nad Tichou, nedaleko Tachova a Plané. Moderní vytápěné sociální zařízení, čistota a upravenost areálu, dodržování nočního klidu, mnoho zajímavých výletních míst v okolí spolu s vysokou úrovní poskytovaných služeb jsou zárukou spokojené dovolené. Vybavení kempu a úroveň poskytovaných služeb odpovídá evropskému standardu.
 
Camp Karolina leží uprostřed panenské přírody, v jedné z nejméně obydlených částí České republiky na rozhraní chráněné krajinné oblasti Slavkovský les a Český les. Najdete nás v malebném údolí Říčky Tichá. Areál kempu je obklopen zalesněnými stráněmi, které společně s protékající říčkou dodají vaší dovolené neopakovatelnou atmosféru.
 
Camping Karolina je také ideálním výchozím místem pro návštěvu celé lázeňské oblasti západních Čech. Nedaleko jsou Mariánské Lázně a v dosahu výletu autem i Františkovy Lázně, Karlovy Vary, Loket, Bečov nad Teplou, Tachov, Bor u Tachova a mnoho dalších…
 

Ubytování – chaty, apartmány, mobilheimy a kemping

Poskytujeme ubytování ve 12 nadstandardně vybavených chatách (5 nebo 6 lůžek). V obou typech chat je možnost přistýlky za poplatek. Chaty jsou dvoupatrové, každá má vlastní WC, umyvadlo se studenou vodou. K osobní hygieně, k praní prádla a mytí nádobí je k dispozici centrální soc. zařízení kempu. V každé chatě je k dispozici plně vybavená kuchyně.

Ubytovat se můžete ve dvou nadstandardně vybavených apartmánech s vlastní terasou. Apartmány jsou naprosto shodné vybavením i velikostí (45 m2 + terasa 15 m2). Apartmán je vybaven pro ubytování až 6 osob (4+2), t.j. 4 pevná lůžka + rozkládací  sedací souprava situovánno jako byt 2+ kk. V každém apatmánu je k dispozici plně vybavená kuchyně.

Luxusní campingové bydlení s vlastní krytou terasou až pro 5 osob (bez možnosti přistýlky) poskytuje mobilheim. V mobilním domu jsou dvě ložnice – ložnice rodičů s "letištěm" a ložnice dětí s palandou a samostatnou postelí. Ve společné místnosti (obývák + kuchyňka) je plně vybavená kuchyňka (nádobí, příbory a vše potřebné k vaření) s plynovou varnou deskou a dřezem s tekoucí teplou vodou. V maxikaravanu je kompletní sociální zařízení (sprcha, umyvadlo, WC). Pro každý mobilní dům jsou k dispozici lůžkoviny.

K dispozici je také 50 kempových míst o rozměrech 70 – 100 m2 s elektrickou přípojkou (10 A) pro stany, karavany a obytňáky. Pro majitele obytných vozů nebo karavanů je možnost využití výlevky chemického WC a doplnění zásob pitné vody.

Provozovatel

Camping Karolina

Brod nad Tichou
348 15 Brod nad Tichou
Tel.:
+420 777 296 990
Email:
office1@camp-k.cz
WWW:
www.camping-karol...
GPS:
49,820526 12,753404
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Sherwood Stříbro

Restaurace Sherwood Stříbro

Stříbro, Plzeňský kraj
Chalupa Nora

Chalupa Nora

Tachov, Plzeňský kraj