Úvod > Co chcete dělat? > Botanique Hotel Prague
Ubytování

Botanique Hotel Prague

Botanique Hotel Prague je moderní hotel v centru Prahy, jen několik minut chůze od Staroměstského náměstí. Nabízí 214 moderních a prostorných pokojů, které hostům poskytují maximální komfort.
Představujeme vám zbrusu nový, moderní, lifestylový koncept. Našemu hotelu záleží na tom, aby se naši hosté u nás měli co nejlépe. Botanique Hotel Prague (dříve hotel Jurys Inn) je situován v centru Prahy a nabízí přátelské služby, moderní vybavení a rozumné ceny. Není divu, že je oblíbený jak mezi obchodními cestujícími, tak i turisty, kteří do Prahy přijíždějí za historickými památkami.

Hotel má k dispozici 214 pokojů různých typů a velikostí (jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové). Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchou či vanou a toaletou, minibarem, satelitní televizí, telefonem, trezorem v pokoji a vysoušečem vlasů. Pokoje jsou nekuřácké. V celém hotelu je dostupné připojení k internetu zdarma. Hotel disponuje i bezbariérově upravenými pokoji.

Recepce hotelu je otevřena 24 hodin denně a zajišťuje služby jako jsou letištní transfery, či turistické informace. Součástí hotelu je restaurace a bar. Parkování v hotelu je zpoplatněno.

Hotel disponuje konferenčními a jednacími prostory. Všechny konferenční místnosti mají rychlé a spolehlivé Wi-Fi připojení k dispozici zdarma, vestavěný zvukový systém a jsou plně klimatizované. Díky skvělé poloze hotelu v centru Prahy přímo u metra Florenc nebudou mít návštěvníci konference žádné problémy s dopravou a hledáním místa události.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 24. 6. 2020

Ubytování a restaurace v okolí