!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Cloud 9 sky bar - první pražský sky bar

Cloud 9 sky bar - první pražský sky bar

Gurmánská turistika
První pražský sky bar, otevřený v roce 2008, je k dispozici v hotelu Hilton. Stylový bar na střeše hotelu s dechberoucími výhledy na Prahu nabízí unikátní originální koktejly a inovativní koncept občerstvení.
Cloud 9 sky bar & lounge byl oceněn Czech Bar Awards v roce 2009 jako nejlepší hotelový bar. Z výšky čtyřiceti metrů nad zemí na střeše hotelu Hilton Prague se Cloud 9 chlubí zcela jedinečným výhledem na Prahu.

Kromě široké nabídky výtečných koktejlů nabízí bar také delikátní jídla v porcích ideálních pro sdílení gurmánských zážitků s přáteli. Cloud 9 sky bar & lounge je ideálním místem jak pro posezení, tak pro intimní schůzky a reprezentativní večírky, doplněné každý čtvrtek, pátek i sobotu hudbou DJ´s.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 10. 2019