Úvod > Co chcete dělat? > Cloud 9 Sky Bar & Lounge – první pražský sky bar
Gurmánská turistika

Cloud 9 Sky Bar & Lounge – první pražský sky bar

První pražský sky bar, otevřený v roce 2008, nabízí nádherný výhled na město nejen zevnitř, ale i z venkovních teras, a také neopakovatelnou atmosféru ve stylu chic urban lounge. Barové menu je založené na inovativních koktejlech, při jejichž přípravě barmani používají prémiové destiláty.
Cloud 9 se nachází 40 metrů nad hladinou Vltavy, na střeše hotelu Hilton Prague. Nabízí nádherný výhled na město nejen zevnitř, ale i z venkovních teras, a také neopakovatelnou atmosféru v interiéru ve stylu chic urban lounge s kreativními koktejly doplněnými lahodným jídlem
 
Kromě široké nabídky originálních koktejlů nabízí bar také delikátní jídla v porcích ideálních pro sdílení gurmánských zážitků s přáteli. Cloud 9 Sky Bar & Lounge je ideálním místem pro posezení, romantické schůzky i koktejlové večírky. Každý pátek a sobotu dotváří atmosféru hudba od různých DJ´s.
 
Bar je možné rezervovat i pro soukromou nebo firemní oslavu s kapacitou až 250 osob. K dispozici je také gril na venkovní terase, která pojme 70 osob. Náš profesionální tým vám pomůže při zorganizování každého detailu. Bar je ideální i pro rozlučky se svobodou, předsvatební koktejlovou recepci, nebo lekce míchání koktejlů pro menší skupinky.
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hilton Prague

Hilton Prague

Praha, Praha
Botanique Hotel Praha

Botanique Hotel Praha

Praha 8, Praha
Gate Restaurant

Gate Restaurant

Praha 8, Praha