!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Bazén se slanou vodou ve Fitness centru Brno
Lázně a wellness

Bazén se slanou vodou ve Fitness centru Brno

Bazén ve Fitness centru Brno je vybaven unikátní technologií dosolování vody, což zajišťuje její biologickou čistotu bez použití dalších chemických prostředků. Mírně slaná voda má působením mořské soli i antiseptické účinky.

Wellness & Fitness centrum v Best Western Premier Hotelu International Brno slouží nejen hostům hotelu, ale i široké brněnské veřejnosti. Svou komplexností je ojedinělým moderním zařízením v centru Brna. Můžete zde strávit den nejen sportovně a po zátěži relaxovat, ale také využít všech prostor jen k regeneraci a odpočinku. V létě oceníte jeho plnou klimatizaci.

K dispozici je vám zde bazén o rozměrech 7 × 4 m se slanou vodou a protiproudem. Je vybaven unikátní technologií dosolování vody, což zajišťuje její biologickou čistotu bez použití dalších chemických prostředků (např. chlóru). Mírně slaná voda (cca 0,5 %) má působením mořské soli i antiseptické účinky.

Dále zde naleznete oblíbený Whirlpool, který vás cíleně masíruje tam, kde to nejvíce potřebujete. Budete se cítit svěží, vitální a připraveni pustit se do nového dne s energií a optimismem.

Nechybí zde ani parní kabina. Je to zdravá a příjemná potní lázeň, podobná sauně, ale se zcela jiným klimatem – ne tak horká a mnohem vlhčí. A přesto se může svým účinkem rovnat sauně. Pro mnohé vyhovují právě nízké teploty koupele mezi 43 a 46°C a relativní vlhkost vzduchu až 100 % jako ideální pro uvolnění.

Zobrazit více