Úvod > Co chcete dělat? > Bazén se slanou vodou ve Fitness centru Brno

Bazén se slanou vodou ve Fitness centru Brno

Lázně a wellness
Bazén ve Fitness centru Brno je vybaven unikátní technologií dosolování vody, což zajišťuje její biologickou čistotu bez použití dalších chemických prostředků. Mírně slaná voda má působením mořské soli i antiseptické účinky.

Wellness & Fitness centrum v Best Western Premier Hotelu International Brno slouží nejen hostům hotelu, ale i široké brněnské veřejnosti. Svou komplexností je ojedinělým moderním zařízením v centru Brna. Můžete zde strávit den nejen sportovně a po zátěži relaxovat, ale také využít všech prostor jen k regeneraci a odpočinku. V létě oceníte jeho plnou klimatizaci.

K dispozici je vám zde bazén o rozměrech 7 × 4 m se slanou vodou a protiproudem. Je vybaven unikátní technologií dosolování vody, což zajišťuje její biologickou čistotu bez použití dalších chemických prostředků (např. chlóru). Mírně slaná voda (cca 0,5 %) má působením mořské soli i antiseptické účinky.

Dále zde naleznete oblíbený Whirlpool, který vás cíleně masíruje tam, kde to nejvíce potřebujete. Budete se cítit svěží, vitální a připraveni pustit se do nového dne s energií a optimismem.

Nechybí zde ani parní kabina. Je to zdravá a příjemná potní lázeň, podobná sauně, ale se zcela jiným klimatem - ne tak horká a mnohem vlhčí. A přesto se může svým účinkem rovnat sauně. Pro mnohé vyhovují právě nízké teploty koupele mezi 43 a 46°C a relativní vlhkost vzduchu až 100 % jako ideální pro uvolnění.

Celý popis
Naposledy změněno: 4. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí