Úvod > Co chcete dělat? > Autokemp Klůček na Máchově jezeře
Ubytování

Autokemp Klůček na Máchově jezeře

Autokemp Klůček nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových chatkách. V celém kempu je také dostatek prostoru pro váš vlastní stan či karavan.K dispozici jsou sprchy, sociální zařízení, dvě kuchyňky s vařičem, prádelna s pračkou a sušičkou.
Autokemp Klůček nabízí ubytování v borovém lese nedaleko Máchova jezera. Těžko najdete přírodní kemp s tak ideální polohou. Budete ukryti uprostřed krásného borového lesa – ze kterého ujdete pár set metrů a jste přímo u Máchova jezera. Jen 500 metrů od kempu je písečná pláž Klůček. A hlavní písečná pláž pak o 200 metrů dál.

V celém kempu je dostatek prostoru pro váš vlastní stan či karavan. Jestliže se neradi vzdáváte pohodlné postele a pořádné střechy nad hlavou, tak si rezervujte jednu z 49 chatek. O prakování nemusíte míst strach – zaparkujete naprosto bez problémů.
 

Informace pro rybáře

Na Máchově jezeře už se zase smí chytat ryby. Stačí vám k tomu koupit si u povolenku na recepci kempu. Na Máchově jezeře naleznete celkem šest rybářských úseků. Pro hosty autokempu Klůček je přímo vyhrazen jeden z nich, a to na a v okolí pláže Klůček, která je pouhých 5 minut chůze od kempu. Chytat zde můžete od 1.dubna do 30.listopadu. Povolenky jsou: roční, týdenní, víkendové a denní.

Čerstvě ulovenou rybu si můžete připravit v kuchyňce nebo na ohništi. Mokré oblečení pak usušit ve vytápěných chatách, stačí si o ní jen říct. Vybrat si můžete ze 2, 3 nebo 4 lůžkových chat.


Objevte jezero z paluby výletní lodi

A na velké lodi stejného jména dnes za půl hodiny obeplujete celé Máchovo jezero. Místní flotilu doplňují další tři Vodní hladinu Máchova jezera, která je obklopená hlubokými lesy a písečnými plážemi, brázdí po celé léto výletní lodě: Hynek, Jarmila a Racek. Během plavby uvidíte zdejší zátoky, pláže, vily ve Starých Splavech, těsně minete Myší ostrůvek a na jihovýchodním obzoru nemůžete přehlédnout hrad Bezděz.
Zobrazit více

Provozovatel

Autokemp Klůček (provozovatel Regata Máchovo jezero, a. s.)

U Jezera 393
472 01 Doksy
Tel.:
+420 777 915 903
Tel.:
+420 487 872 138
Email:
autokemp@regatama...
WWW:
www.autokemp-kluc...
GPS:
50,575862 14,650971
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Máchův kraj
Město:
Doksy
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Molo 23 na břehu Máchova jezera

Molo 23 na břehu Máchova jezera

Doksy, Liberecký kraj
Hotel Port

Hotel Port

Doksy, Liberecký kraj
Bistro U Strnada v Doksech

Bistro U Strnada v Doksech

Doksy, Liberecký kraj
Camp Borný u Máchova jezera

Camp Borný u Máchova jezera

Doksy, Liberecký kraj