Úvod > Co chcete dělat? > Camp Borný u Máchova jezera
Ubytování

Camp Borný u Máchova jezera

Součástí dnes již největší pláže Máchova jezera, pláže Borný, která má rozlohu cca 100 000 m² je také Camp Borný. Kemp slouží návštěvníkům se stany, obytnými vozy i autopřívěsy a zároveň je zde možno pronajmout si bungalov či karavan.
Kemp pod vrcholem Borný nabízí místo pro ubytování ve vlastních stanech, přívěsech a karavanech.
Povrch pro stany a přívěsy je buď travnatý, nebo se jedná o upravený lesní povrch mezi borovicemi pár desítek metrů od písečné pláže. Pronajmout si můžete bungalov s terasou nebo karavan.

Součástí areálu je sociální a hygienické zázemí. Jsou zde umístěny umývárny s teplou a studenou vodou, prostor na umytí nádobí a sprchy opatřené automaty na 10 Kč. Výjimka je pro ubytované v bungalovech, kde je sociální zázemí zahrnuto v pobytu.

Pro automobily je po vyložení zavazadel vyhraženo prakoviště v blízkosti bungalovů. V ceně není započteno povlečení (je možno zapůjčit na recepci kempu – 30 Kč) a parkovné.
 

Půjčovny sportovního vybavení, restaurace a bary

V areálu je k dispozici půjčovna kol, windsurfingů, šlapadel, malá prodejna se základním sortimentem potravin a ostatním doplňkovým sortimentem. Dále je zde umístěno velké množství různých druhů a typů občerstvení, které se snaží uspokojit každého návštěvníka.

Hlavním zázemím kempu je restaurace s barem s pružnou provozní dobou a zastřešená terasa s otevřeným grilem a hudebními produkcemi s kapacitou 200 míst.

Pro hry slouží plážové volejbalové hřiště, dětský koutek, mimosezoně pro školní výlety (květen, červen) je využit prostor parkoviště pro hry košíkové, fotbal, volejbal, atd., a k přátelskému posezení prostor pro táborové ohně. V noci je areál osvětlen a dodržuje se noční klid. Kemp je oplocen.
 

Pronájem bungalovů a karavanů

Bungalovy "A"
Dvoulůžkové a čtyřlůžkové bungalovy na konci kempu u restaurace. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením (WC + sprcha). Parkování je možné ihned u bungalovů. Na pokojích jsou el. zásuvky, vaření zde však není možné. V objektu bungalovů "A" jsou čtyřlůžkové pokoje vybaveny jednou palandou a dvěmi postelemi v neoddělené místnosti. Všechny bungalovy mají lednici.

Bungalovy "B"
Dvoulůžkové a čtyřlůžkové bungalovy uprostřed kempu. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením (WC + sprcha). Parkování je možné ihned u bungalovů. Na pokojích jsou el. zásuvky, vaření zde však není možné. V objektu bungalovů "B" jsou čtyřlůžkové pokoje vybaveny jednou palandou a dvěmi postelemi v neoddělené místnosti. Všechny bungalovy mají lednici.

Bungalovy "C"
Čtyřlůžkové bungalovy v těsné blízkosti pláže nabízí kromě sociálního zařízení na pokoji (WC + sprcha) i malou kuchyňku vybavenou potřebným nádobím včetně rychlovarné konvice. Na pokojích jsou zásuvky el. energie. Parkování je vzhledem k blízkosti pláže možné pouze na centrálním parkovišti u bungalovů "B". K dispozici je 5 čtyřlůžkových pokojů a dva dvoulůžkové (ty však bez kuchyňky). Cena u těchto pokojů je kalkulována za celý pokoj na noc. Všechny bungalovy mají lednici.

Karavany
Nabízíme pobyt ve čtyřlůžkových karavanech v těsné blízkosti pláže (cca 30 m). Karavany jsou přizpůsobeny k vaření (lednice, elektrický dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, talíře, příbory, hrnce atd.). Součástí je zahradní nábytek v přístřešku karavanu. Elektřina je již zahrnuta v celkové ceně pobytu. Sprchy jsou vzáleny cca 50 m od karavanů, za poplatek 10 Kč.

Provozovatel

Camp Borný

Staré Splavy
471 63 Doksy
Tel.:
+420 731 886 606
Email:
petrstanek@campbo...
WWW:
https://campborny.cz
GPS:
50,588276 14,656194
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Máchův kraj
Město:
Doksy
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 
4.7.
Hlahol – rock band

Hlahol – rock band

Doksy, Liberecký kraj
13.7.
Vladimír Hron

Vladimír Hron

Doksy, Liberecký kraj
19.7.
Petr Kadlček

Petr Kadlček

Doksy, Liberecký kraj
19.8.
20.8.
Mácháč Forever

Mácháč Forever

Doksy, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Molo 23 na břehu Máchova jezera

Molo 23 na břehu Máchova jezera

Doksy, Liberecký kraj
La Farma Lake restaurant

La Farma Lake restaurant

Doksy, Liberecký kraj
Hotel Port

Hotel Port

Doksy, Liberecký kraj