Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Port
Ubytování

Hotel Port

Hotel Port leží přímo na břehu Máchova jezera v romantickém prostředí nedaleko hradu Bezděz. Hotel má vlastní parkoviště, pláž, venkovní i vnitřní bazén, vířivku, saunu, páru, bowling, restauraci s terasou a výhledem na jezero, sportovní a vodní půjčovnu.

Areál hotelu se rozprostírá v lesoparku, na vlastním pozemku o rozloze 3,5 ha. Je zde vlastní parkoviště, písečná i travnatá pláž, venkovní dohřívaný bazén, hřiště na plážový volejbal, minigolf, tenisový kurt, ale i možnost grilování přímo na břehu jezera. Ubytovací kapacita hotelu je až 170 osob ve 62 moderních velkých pokojích, z nichž některé je možné propojit jako rodinné a 3 z nich jsou apartmá. Většina pokojů má svou lodžii nebo terasu s výhledem na Máchovo jezero a apartmá mají vlastní vířívku a velkou terasu s výhledem na Máchovo jezero.

Hotel disponuje vlastní, dobře vybavenou sportovní a vodní půjčovnou. Hosté mohou využít jízdní kola, elektrokola, dětská kola, koloběžky, paddleaboardy, lodičky, šlapadla, katamarány a surfy; v zimě, za příznivých klimatických podmínek, brusle či běžecké lyže a boty. Ve vnitřní části hotelu je Sport a Wellness centrum s vnitřním bazénem, vířivkou, parní kabinou, saunou, prostorami pro masáže, dvěma bowlingovými dráhami, stolním tenisem a s možností badmintonového hřiště. A dále víceúčelový konferenční sál Komodor s terasou s výhledem na jezero s kapacitou až 220 osob, resp. 140 osob ve „školním“ uspořádání, několik salónků a další zázemí potřebné pro konání malých i velkých, soukromých, společenských i firemních akcí.

Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Molo 23 na břehu Máchova jezera

Molo 23 na břehu Máchova jezera

Doksy, Liberecký kraj
La Farma Lake restaurant

La Farma Lake restaurant

Doksy, Liberecký kraj