!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Půjčovna raftů Jizera
Letní sporty

Půjčovna raftů Jizera

Půjčovna raftů Jizera nabízí sjíždění Jizery v Českém ráji pro rodiny, školy, firmy a širokou veřejnost. Zapůjčený materiál dovezeme na start a z cíle odvezeme - nemáte žádnou starost!

Půjčovna raftů - Výlet v ráji nabízí sjíždění řeky Jizery pro rodiny, skupiny,školy, firmy a širokou veřejnost. Naším cílem je ukázat Český ráj nejen příležitostným návštěvníkům z trochu jiného pohledu, jak ho neznají a možná sami poznat nemohou.  

Věříme, že naše dlouholeté zkušenosti vám pomohou objevit kouzlo místa příslovečně zvaného Český ráj . Jizeru splouváme na raftech celoročně a neodradí nás ani mrazivé počasí. Naší chloubou jsou novékvalitní, celouzavřené, hezky barevné rafty, které si každý oblíbí. Nabízíme kompletní servis , což znamená,že vám půjčíme rafty, pádla, vesty, pytle, barely, dostanete instruktáž, rafty vám přivezeme na start a odvezeme je z cíle.

Po dohodě si trasu zvolíte sami, nebo lodě zapůjčíme na jinou řeku. Půjčovna raftů na Jizeře vám vždy vyjde vstříc.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 7. 11. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Ábelův Mlýn

Ábelův Mlýn

Turnov, Český ráj
Pivovar Rohozec v Turnově

Pivovar Rohozec v Turnově

Turnov, Český ráj