Úvod > Aktivity & akce > Aktivity > Zimní stadion ve Strašnicích

Zimní stadion ve Strašnicích

Zimní sporty
V pražských Strašnicích, mezi základní školou Olešská a Jižní spojkou, se nachází zimní stadion, otevřený v únoru 2018. Areál nabízí dvě ledové plochy, moderní zázemí, celoroční provoz a perfektní led, za který by se nestyděli ani v NHL.
Přijďte na veřejné bruslení. Termíny jsou k dispozici ráno i večer, v týdnu i o víkendu, tak aby si vybral každý. Stadion nabízí dostatek komfortu pro bruslaře všech úrovní.

Připravena je i řada speciálních akcí:
Family on ice neboli bruslení pro rodiče s dětmi s instruktorem. Hlavní výhodou Family on ice je omezený počet rodin na ledě, čímž je zajištěn komfort a bezpečí i pro nejmenší bruslaře. S instruktorem se děti i dospělí zdokonalí v bruslení, a to vše zábavnou formou her a dovednostních úkolů. Hodiny rodinného bruslení jsou každou sobotu a neděli od 8:30 – 9:45.
 
Kroužky pro děti od 4 let. Pro nejmenší bruslaře je připraven kroužek bruslení s instruktory, kteří je hravou formou naučí dovednostem na ledě. Není potřeba zápis do kurzu ani rezervace, můžete přijít i jednorázově.  Kroužek bruslení pro nejmenší se koná každé úterý (16:00 – 17:00) a čtvrtek (15:45 – 16:45).

Výuka bruslení pro dospělé s instruktorem.

Skills jsou hodiny určené pro nácvik hokejových dovedností. Jeden trenér se věnuje nanejvýš čtyřem hráčům. Trénuje se mimo jiné technika bruslení, práce s hokejkou, střela a zakončení herní situace. Hráč nebo rodič hráče si sám zvolí, kterou techniku by chtěl zlepšit, případně mu trenér poradí, na čem je potřeba pracovat.

Rybníkový hokej nebo také „Bruslení s hokejkou" je mini hokej na malé branky. Na ledové ploše jsou celkem tři hřiště a je jen na vás, koho vyzvete na souboj. Síly můžete poměřit se svými známými nebo s rodinou. Přijít ale můžete i sami, rozhodíte hokejky a jde se na to. Nic podobného jinde nenajdete. Rybníkový hokej se hraje každou sobotu (12:30 – 13:30) a neděli (8:30 – 9:30).

Dětské oslavy. Připravte pro vaše děti a jejich kamarády nezapomenutelný den na ledě. Naši instruktoři se postarají o zábavu na ledě, dovednostní úkoly a soutěže. V ICEBARu nachystáme slavnostní občerstvení a výzdobu přesně podle vašich představ. 

Kdyby vám to náhodou nestačilo, můžete si pronajmout ledovou plochu sami pro sebe.

Na stadionu nechybí ani půjčovna bruslí a hokejek. Dospělí si brusle mohou vypůjčit za 100 Kč, děti za 60 Kč, hokejky jsou za 50 Kč.

Na stadionu trénuje Akademie Tomáše Vernera a krasobruslařská reprezentace.

ŠKODA ICERINK získal ocenění Stavba roku 2018.
Celý popis
Naposledy změněno: 31. 5. 2019
30.3.
30.11.
Farmářské trhy na Kubáni

Farmářské trhy na Kubáni

Praha 10, Praha
7.6.
28.6.
Kancléř Metternich a jeho vize míru - Národní archiv Praha

Kancléř Metternich a jeho vize míru - Národní archiv Praha

Lázně Kynžvart, Západočeské lázně
10.5.
28.7.
Tři generace rodiny Reynkových

Tři generace rodiny Reynkových

Praha 11, Praha

Ubytování a restaurace v okolí