Úvod > Aktuality > Škoda Icerink v Praze nabízí speciální bruslení pro rodiny s dětmi

Škoda Icerink v Praze nabízí speciální bruslení pro rodiny s dětmi

Vydáno 7. října 2019 Zimní sporty
Family on Ice, to je speciální program na zimním stadionu Škoda Icerink v Praze Strašnicích, který mohou využít rodiny s dětmi každý víkend od října do dubna. Jedná se o přijemné bruslení s omezeným počtem osob na ledě. Family on Ice je ideální pro rodiny s dětmi, které se začínají učit bruslit nebo chtějí pilovat bruslařskou techniku. Je to skvělý tip, jak trávit aktivní čas s rodinou.
IcerinkVyzkoušejte od října do začátku dubna rodinný program Family on Ice na zimním stadionu Škoda Icerink v pražských Strašnicích. Jednoznačnou výhodou je, že zimní stadion není natřískaný a rodiče se nemusí strachovat, že jejich děti někdo srazí. Naopak je zajištěn maximální komfort a bezpečí i pro nejmenší bruslaře.

BrusleníJak si takové bruslení představit? Pro děti jsou na ledě připravena zábavná stanoviště. Učí se tak bruslit formou hry a rodiče jim pomáhají. Navíc je pro všechny na ledě k dispozici instruktor bruslení, který pomáhá pilovat bruslařskou techniky. Z tohoto důvodu je třeba místa předem rezervovat na icerink.cz.

V případě, že brusle nemáte, je možné si je na místě zapůjčit. Na stadionu půjčují brusle dětské, dámské i pánské ve všech běžně dostupných velikostech. Dále je k dispozici brusírna, kde si můžete nechat vaše brusle nabrousit. Vstupné na kluziště je 200 korun, pro děti 150 Kč. Rodinná vstupenka vyjde na 600 Kč.
Bruslení pro rodiny s dětmi Family on Ice v Icerinku ve Strašnicích

Bruslení pro rodiny s dětmi Family on Ice v Icerinku ve Strašnicích

Na zimním stadionu Škoda Icerink v pražských Strašnicích probíhá každý víkend od října do dubna speciální bruslení určené pro rodiny s dětmi Family on Ice. Hlavní předností tohoto bruslení je omezený počet osob na ledě.

Zimní stadion ve Strašnicích

Zimní stadion ve Strašnicích

V pražských Strašnicích, mezi základní školou Olešská a Jižní spojkou, se nachází zimní stadion, otevřený v únoru 2018. Areál nabízí dvě ledové plochy, moderní zázemí, celoroční provoz a perfektní led, za který by se nestyděli ani v NHL.

Další aktuality