Úvod > Aktuality > Škoda Icerink v Praze nabízí speciální bruslení pro rodiny s dětmi
Škoda Icerink v Praze nabízí speciální bruslení pro rodiny s dětmi
"> "> ">

Škoda Icerink v Praze nabízí speciální bruslení pro rodiny s dětmi

Vydáno 7. října 2019 Zimní sporty
Family on Ice, to je speciální program na zimním stadionu Škoda Icerink v Praze Strašnicích, který mohou využít rodiny s dětmi každý víkend od října do dubna. Jedná se o přijemné bruslení s omezeným počtem osob na ledě. Family on Ice je ideální pro rodiny s dětmi, které se začínají učit bruslit nebo chtějí pilovat bruslařskou techniku. Je to skvělý tip, jak trávit aktivní čas s rodinou.
IcerinkVyzkoušejte od října do začátku dubna rodinný program Family on Ice na zimním stadionu Škoda Icerink v pražských Strašnicích. Jednoznačnou výhodou je, že zimní stadion není natřískaný a rodiče se nemusí strachovat, že jejich děti někdo srazí. Naopak je zajištěn maximální komfort a bezpečí i pro nejmenší bruslaře.

BrusleníJak si takové bruslení představit? Pro děti jsou na ledě připravena zábavná stanoviště. Učí se tak bruslit formou hry a rodiče jim pomáhají. Navíc je pro všechny na ledě k dispozici instruktor bruslení, který pomáhá pilovat bruslařskou techniky. Z tohoto důvodu je třeba místa předem rezervovat na icerink.cz.

V případě, že brusle nemáte, je možné si je na místě zapůjčit. Na stadionu půjčují brusle dětské, dámské i pánské ve všech běžně dostupných velikostech. Dále je k dispozici brusírna, kde si můžete nechat vaše brusle nabrousit. Vstupné na kluziště je 200 korun, pro děti 150 Kč. Rodinná vstupenka vyjde na 600 Kč.
Zimní stadion ve Strašnicích

Zimní stadion ve Strašnicích

V pražských Strašnicích, mezi základní školou Olešská a Jižní spojkou, se nachází zimní stadion, otevřený v únoru 2018. Areál nabízí dvě ledové plochy, moderní zázemí, celoroční provoz a perfektní led, za který by se nestyděli ani v NHL.