Úvod > Co chcete dělat? > Kentoya fitness Praha
Kentoya fitness Praha
"> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Životní styl

Kentoya fitness Praha

Moderní fitcentrum s nízkými cenami a klubovou atmosférou v Praze 10. Budete mile potěšeni přátelskou klubovou atmosférou, kde je každý vítán.
POSILOVNA:
Posilovnu tvoří moderní posilovací stroje značky Grün Sport rozmístěné na celkové ploše 400 m². Prostorné fitcentrum je rozděleno na čtyři místnosti. V kardio zóně naleznete stepper, dva orbitracy, veslovací trenažér, běhací pás a pět stacionárních kol. V ostatních odděleních je kompletní plejáda posilovacích strojů na veškeré partie s možností plynulého nastavení zátěže pomocí cihliček, nebo klasických kotoučů a oddělení s tzv. „jednoručkami“ a nakládacími žerděmi.

TRENÉŘI:
V současné době máme 5 aktivních trenérů, kteří poradí každému zákazníkovi, jak správně začít a dosáhnout svého cíle. Máme bohaté zkušenosti se všemi typy postav, ženám předvedeme speciální program na redukci tělesného tuku.

POWER JÓGA:
Moderní dynamická forma jógy. Vychází z prvků jogy, hathajogy a metody pilates. Jejím cílem je pomocí vhodných protahovacích a posilovacích cviků s důrazem na správné dýchání dosáhnout svalové rovnováhy. Cvičení je vhodné i jako rehabilitační. Kapacita sálu je omezena na 8 osob, aby se lektorka mohla věnovat klientům více individuálně. Rezervujte si jednotlivé hodiny předem.

SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM:
Snažíme se neustále naše služby zkvalitňovat, a proto se také můžete v našem fitness objednat na masáže, manikúru a kosmetiku.

FITNESS BAR:
Dále nabízíme kompletní sortiment výživových programů, sportovní výživy, sportovní potřeby, možnost občerstvení u baru. Výběr doplňků před i po cvičení.

AKČNÍ NABÍDKA KAŽDÝ MĚSÍC:
Každý měsíc máme pro naše zákazníky připraveny akční nabídky, dárky k zakoupeným permanentkám a také soutěže o různé ceny. Pro nové zákazníky či začátečníky pořádáme pravidelné bezplatné ukázkové tréninky s asistencí trenérky.

Provozovatel

KENTOYA FITNESS

Topolová 2916/14
106 00 Praha 10
Tel.:
+420 277 000 382
Tel.:
+420 777 775 621
Email:
info@kentoyafitne...
WWW:
www.kentoyafitnes...
GPS:
50,056367 14,508182
 
Region:
Praha
Město:
Praha 10
 

Časová náročnost

2,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí