Úvod > Aktivity & akce > Akce > Městské pivní slavnosti - Olešnice

Městské pivní slavnosti - Olešnice

Kdy 5. červenec 2018 Festivaly
Dne 5. července se ve městě Olešnice konají Městské pivní slavnosti. Hlavní dění tradičních slavností bude v prostorách zahrad kulturního domu, které vnášejí pohodovou a klidnou atmosféru. Těšit se můžete samozřejmě na osvěžující pivo a lahodné pochutiny.

Městské pivní slavnosti jsou svátkem dobré nálady, soutěží a především pak piva, místních spolků a neziskových organizací, které každým rokem společně organizují tuto významnou slavnost pro veřejnost. Slavnosti se konají v prostorách zahrad kulturního domu, které vnášejí pohodovou a klidnou atmosféru.

Jak už název pivní slavnosti říká, bude zajištěna široká nabídka piv. A protože pivo lépe chutná po dobrém jídle, tak ani o něj nebude nouze.

Můžete se těšit na tradiční soutěže jako pivní štafetu družstev pořadatelů, rychlostní pití půllitru či tupláku nebo na slalom převozu bečky a prázdných přepravek od piva na rudlu.

Také děti se určitě nebudou nudit. Pro malé ratolesti budou připraveny různé soutěže, tvořivé dílničky, malování na tváře a mnohé další.

Celý popis
Naposledy změněno: 14. 2. 2018

Ubytování a restaurace v okolí