Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Bystré - pohodové pobyty v malebném kraji Českomoravské vrchoviny

Hotel Bystré - pohodové pobyty v malebném kraji Českomoravské vrchoviny

Lázně a wellness
Hotel Bystré se nachází poblíž města Poličky. Nabízí pobyty plné pohodlí a skvělé relaxační služby: masážní salon, kosmetické studio, saunu, posilovnu a především krásný bazén s mořskou vodou.

Komplex nově zrekonstruovaných hotelových budov se nachází na náměstíčku ve tvaru podkovy. Při rekonstrukci byly zachovány klenby v pokojích i na chodbách, což celému hotelu dodává romantický nádech.

Milovníci koupání zde naleznou bazén o rozměrech 12 x 6 x 1,4 m s garantovanou teplotou vody 28°C a teplotou vzduchu 31 až 32° C. Voda není chlorována chemicky, ale je do ní přídávana mořská sůl Margherita, která se získává tradičním způsobem – přímým odpařováním mořské vody, čímž jsou zachovány veškeré minerály a tím se zdejší bazén stává léčivým. Voda je cca 5x méně slaná než voda mořská, děti ji lépe snášejí a je pro ně naprosto nezávadná. Voda nemá nepříjemný chlorový zápach a nezpůsobuje podráždění očí a pokožky.

Nekuřácký hotelový komplex propojených budov s 19 pokoji má kapacitu 50 lůžek. Hostům je k dispozici příjemná restaurace a útulná vinárna.

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2019