Úvod > Co chcete dělat? > Rodinné ubytování na Habeši v Olešnice
Rodinné ubytování na Habeši
"> Rodinné ubytování na Habeši "> Apartmán pana hostinského "> Apartmán v šenku "> Pokoj v Apartmánu v šenku "> Výhled z dvorního traktu na zahradu "> Bazén s vecerním osvetlením "> Zahrada
Přidat foto
Ubytování

Rodinné ubytování na Habeši v Olešnice

Rodinné ubytování na Habeši nabízí 3 apartmány s kapacitou 20 lůžek. Ubytování je vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro větší skupiny. Již při vstupu na vás dýchne kouzlo stáří domu, se kterým jde ruku v ruce klid a pohoda.
Na Habeši v Olešnici zapomenete na všechny starosti a načerpáte nové síly. V objektu se nacházejí tři samostatné apartmány: Apartmán pana hostinského se 2 pokoji (3 lůžka, 4 lůžka a 1+1 přistýlka), společnou kuchyní a sociálním zařízením. Apartmán v šenku se 3 pokoji (v každém 3 lůžka) s vlastním sociálním zařízením. K těmto pokojům náleží společenská místnost s vybaveným kuchyňským koutem. Apartmán slečny z Černovic je třílůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a vybavenou kuchyní. Zařízené a vybavené kuchyně lákají k uvaření dobrého jídla.

K dobré pohodě přispěje i zahradní gril a velké ohniště na zahradě. Ranní nebo večerní procházky, posezení na lavičkách pod stromy a keři navodí příjemnou atmosféru. V horkých letních dnech vybízí k osvěžení velký plavecký bazén s večerním osvětlením. Pro aktivní odpočinek jsou k dispozici kuželky a stolní tenis. Děti mohou využít prolézačky se skluzavkou. Možný je také pronájem tenisového kurtu.

V Olešnici a okolí je také velmi oblíbená cykloturistika. Prázdninové zážitky může zpestřit jízda na koních, nebo jen pohled na jejich ladné pohyby. Přestože Olešnice neleží ve vysokohorské oblasti, mohou rekreanti za příznivého zimního počasí využít dva lyžařské vleky s umělým zasněžováním, nočním osvětlením a upravené běžecké tratě.

Provozovatel

Rodinné ubytování na Habeši

Křtěnovská 164
679 74 Olešnice
Tel.:
+420 737 967 137
Email:
info@ubytovaninah...
WWW:
www.ubytovaninaha...
GPS:
49,553766 16,419632
 
 

Vstupné

Poznámka:1 lůžko/1- 2 noci: 300 Kč, 1 lůžko/3 a víc nocí 280 Kč, 1 přistýlka/1 noc: 200 Kč, Děti 0–2 roky (bez nároku na lůžko), Děti 3-7 let/1 noc: 200 Kč.

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí