Úvod > Aktivity & akce > Akce > In vino Hostivice

In vino Hostivice

Kdy 10. srpen 2018 14:00 - 11. srpen 2018 23:59 Festivaly
Hostivici čeká již pátý ročník mezinárodního festivalu vína In vino Hostivice. V pátek od 14 hod. a v sobotu od 10.00 hod. až do půlnoci budou moci návštěvníci degustovat vzorky z více jak 15 zemí světa, včetně Čech a Moravy, a mimo to samozřejmě ochutnat rozličné delikatesy.
Mezinárodní festival vína In vino Hostivice, který se bude tento rok konat již popáté, chce potvrdit oblibu a posunout laťku své kvality zase o něco výše.

pátek 10. srpna ve 14 hodin vypuknou v Hostivici na Husově náměstí skvělé dva dny plné ochutnávek vín, delikates, hudby a třeba i tance. Návštěvníci budou moci během těchto dvou dnů degustovat vzorky z více než 15 zemí světa a mimo to samozřejmě ochutnat rozličné delikatesy, které k tomuto nápoji neodmyslitelně patří. Mezinárodní vinařskou scénu zastupují tradiční vinařské oblasti včetně Čech a Moravy, ale mnohdy i ty exotické – Chile, Jihoafrická republika a mnoho dalších zajímavých států.

V roce 2018 slaví Hostivice významný svátek, a sice 40 let od povýšení Hostivice na město. Oslavy se promítnou i do programu celého festivalu, a to i v podobě hvězd, které vystoupí na tomto ročníku. Bude to David Koller a mnoho dalších. Vstup do areálu festivalu na Husově náměstí je zdarma.

Platidlem festivalu budou jako vždy žetony, které si návštěvníci zakoupí u speciálně označeného stánku pořadatele. Žetony budou sloužit k uhrazení degustačních vzorků, ale rovněž lahví. Ceny vzorků si určují vinaři a distributoři. Koštovací sklenky budou k dispozici k zapůjčení, rovněž bude možnost zakoupit si památeční sklenice se znakem festivalu.
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 8. 2018
18.11.
28.2.
Kluziště v OC Šestka

Kluziště v OC Šestka

Praha 6, Praha
30.11.
24.12.
Vánoční trhy na Jiřáku

Vánoční trhy na Jiřáku

Praha 5, Praha
Zámek Hostivice

Zámek Hostivice

Hostivice, Střední Čechy
Kostel sv. Jakuba v Hostivici

Kostel sv. Jakuba v Hostivici

Hostivice, Střední Čechy
Solná jeskyně Hostivice

Solná jeskyně Hostivice

Hostivice, Střední Čechy
Naučná stezka Hostivické rybníky

Naučná stezka Hostivické rybníky

Hostivice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí