Úvod > Aktivity & akce > Akce > Zámecké sklepení v moci pekelné 2018

Zámecké sklepení v moci pekelné 2018

Kdy 2. prosinec 2018 14:00 - 5. prosinec 2018 19:00 Výstavy
Od 2. do 5. prosince 2018 ovládne Zámecké sklepení v Litomyšli opět moc pekelná. I tento rok se děti činily, vytrvale zlobily a kniha hříchů se úspěšně plnila. Program je vhodný pro statečné děti od 6 let či pro trapiče jakéhokoli věku.

Zámecké sklepení v moci pekelném

 
Od 2. do 5. prosince 2018 ovládne Zámecké sklepení v Litomyšli opět moc pekelná. I tento rok se děti činily, vytrvale zlobily a kniha hříchů se úspěšně plnila.

Program je vhodný pro statečné děti od 6 let či pro trapiče jakéhokoli věku. Návštěvu pekla je možné rezervovat od 1. listopadu. Na každý vypsaný termín bude k dispozici 30 vstupenek (on-line vždy 24 lístků). Ovšem i ti, kteří si termín nerezervují, mohou do pekla zajít. Na místě bude na každý čas 6 lístků. O volných místech budou organizátoři informovat také prostřednictvím FB. 

Během těchto dní se návštěvníci mohou těšit také na mikulášské Sklepení v moci pekelné. Akci Zámecké sklepení v moci pekelné společně pořádají Smetanův dům, Smetanova Litomyšl, o.p.s., Dům dětí a mládeže Litomyšl a Státní zámek Litomyšl.
 

Než půjdete do pekla, je třeba vědět...

Seznam hříchů a dobrých skutků
Aby se Lucifer a Mikuláš lépe orientovali v hříškách a dobrých skutcích vašich dětí, prosím, vyplňte tento pekelný formulář
(Napište prosím jméno dítěte, jeho věk, hřích a dobrý skutek - např.: Jeníček, 8 let, kradl perníček, ochránil Mařenku)
 
Mikulášská nadílka
V rámci návštěvy Zámeckého sklepení v moci pekelné nabízíme rodinám bezplatné předání mikulášské nadílky v lese vánočních stromků. Zájemci o tuto službu si sami zajišťují obsah nadílky, kterou je třeba označit jménem a věkem obdarovaného a předat pracovníkům sklepení nejpozději 15 minut před objednaným časem prohlídky. Pozor, balíček nesmí být těžší nežli jeden kilogram! Každý gram navíc propadá peklu!!!
 
Jak to probíhá?
15 minut před objednaným časem si v pokladně Zámeckého sklepení zakoupíte nebo se prokážete již koupenou vstupenkou. Zkontrolujete hříchy svého dítka a předáte případnou označenou nadílku. Poté v chodbě před sklepením počkáte na zahájení vaší prohlídky. Ta trvá cca 15 minut. Až prohlídka skončí a andělé budou vyvádět skupinu z pekla na povrch zemský, vy neodcházíte, ale zůstanete v prostoru pod schodištěm. V jednom ze sálů zámeckého sklepení, mezi vánočními stromečky, kam vás doprovodí anděl, se setkáte s Mikulášem. Ten možná pochválí děti a předá jim nadílku.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 11. 2018
Rodný byt Bedřicha Smetany

Rodný byt Bedřicha Smetany

Litomyšl, Východní Čechy
Zámecké sklepení v Litomyšli

Zámecké sklepení v Litomyšli

Litomyšl, Východní Čechy
Barokní zámecké divadélko v Litomyšli

Barokní zámecké divadélko v Litomyšli

Litomyšl, Východní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí