Úvod > Kalendář akcí > Zelčínský festival
Festivaly

Zelčínský festival

Začátkem července bude v Zelčíně živo! Dvě pódia, celý den plný hudby, bohatý doprovodný program – to je Zelčínský festival. Velká scéna je věnována velkým jménům české hudební scény, malá scéna zase potěší malé návštěvníky. Přijďte zahájit prázdniny do Zelčína!
Přijďte si užít den v kontaktním zooparku, zúčastněte se komentovaného krmeni, v rámci něhož si můžete pohladit například klokany nebo nakrmit emu hnědé. Vyzkoušejte si naše foto-výzvy a vyhrajte skvělé ceny. Uspořádejte dětskou (nebo klidně dospěláckou) oslavu přímo mezi zvířaty, půjčte si raft nebo koloběžku a prozkoumejte krásné okolí Mělníka nebo si přijeďte k nám zakempovat, udělejte si táborák, opečte buřta a pokochejte se okolní přírodou. A abyste si od nás odnesli také pořádný kulturní zážitek připravili jsme hned 3 velké hudební akce, které Zelčínské léto doprovodí.

Největší z těchto tří akcí se bude konat začátkem července – představujeme první ročník Zelčínského FESTIVALU celodenní hudebně-zábavnou akci, která bude probíhat v celém areálu našeho zooparku. Vystoupí zde velká jména české hudební scény – např.  Xindl X, Jaroslav Uhlíř, Dymytry, NoName. Také pro děti je připraven bohatý program, vystoupí Čiperkové, Pískomil se vrací, zábavný kouzelník Richard Nedvěd a další. Těšit se můžete na skvělou atmosféru, doprovodné akce, občerstvení a další zábavu.

Abyste si festival mohli užít naplno a nemuseli řešit dopravu domů v pozdních hodinách, můžete si za symbolický poplatek 10 Kč u nás postavit stan v kempu. 

Předprodej vstupenek bude zahájen 1.4.2022 ve 12:00.
 
Zobrazit více

Provozovatel

Zoopark Zelčín

Zelčín 1
276 01 Hořín
Tel.:
+420 777 334 062
Email:
info@zooparkzelci...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
www.zooparkzelcin...
GPS:
50,326204 14,436489
 
 

Vstupné

Cena: 690 Kč

Snížená cena: 390 Kč

Rodinné vstupné: 1 850 Kč

Poznámka:Děti do 2 let a ZTP mají vstup zdarma (doprovod ZTP hradí plnou cenu). K rodinné vstupence (2 dospělí + 2 děti) je možné dokoupit další dětskou vstupenku za zvýhodněnou cenu 300 Kč - k dokoupení na místě

 

Časová náročnost

14,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Ludmila – nejznámější mělnické víno

Ludmila – nejznámější mělnické víno

Mělník, Středočeský kraj
Kafe Mělník ve Věži

Kafe Mělník ve Věži

Mělník, Středočeský kraj
Restaurace na Hradbách v Mělníku

Restaurace na Hradbách v Mělníku

Mělník, Středočeský kraj