!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Zahájení veteránské sezony 2020 - zrušeno

Zahájení veteránské sezony 2020 - zrušeno

Kdy 4. duben 2020 10:00 - 16:00 Společenské akce
Máte rádi staré automobily, obří nablýskané americké veterány anebo vozy jak vystřižené z filmů pro pamětníky? Vypravte se tedy na naši akci, konanou na zámku Myslibořice, kde proběhne zahájení veteránské sezony 2020.
Veteran CAR CLUB a  Diakonie   ČCE středisko  v Myslibořicích zve všechny  příznivce a milovníky starých aut na mimořádnou akci, a to "ZAHÁJENÍ VETERÁNSKÉ SEZÓNY". Proběhne v sobotu 4. dubna 2020 v Obci Myslibořice a prostorách našeho střediska. 

Desítky civilních i vojenských automobilů přijedou z Třebíče do Myslibořic v 11.30 hod. Prohlédnout si je můžete v areálu parku u našeho střediska a také na velkém parkovišti na návsi u kostela. Během této akce bude probíhat bohatý doprovodný program pro celou rodinu.

Těšit se můžete na divadelní představení, muzikanty, soutěže pro děti i dospělé, skákací hrad, malování na obličej a samozřejmě na bohaté občerstvení. Součástí celé akce bude také "Výstava recyklované módy".  Akce   je určená pro  celou  rodinu. 
Celý popis
Naposledy změněno: 23. 3. 2020