Úvod > Co chcete dělat? > Autocamp Wilsonka na Dalešické přehradě
Ubytování

Autocamp Wilsonka na Dalešické přehradě

Autocamp Wilsonka se nachází na březích Dalešické přehrady, 1 km jihovýchodně od obce Hartvíkovice, v okrese Třebíč. Je jediným kempem u této vodní nádrže, která vznikla v údolí řeky Jihlavy.
Areál autocampu o rozloze 7 ha je obklopen smíšenými lesy. Dominantou nejbližšího okolí je Wilsonova skála, která poskytuje krásný výhled do údolí Dalešické přehrady. Autokemp je zasazen do překrásné přírody a naleznete zde možnosti k relaxaci i aktivnímu odpočinku.

V kempu jsou volné plochy pro stany a karavany, elektrické přípojky pro 104 karavanů, 8 třílůžkových chatek, 5 čtyřlůžkových chatek se společnou kuchyňkou, dvě čtyřlůžkové obytné maringotky. Sociální zařízení mají  společné. Ubytovaní v chatkách a maringotkách zde mohou vařit ve vybavené kuchyňce (lednička, vařič, rychlovarná konvice). V hlavní sezóně jsou k dispozici restaurace, stánky s občerstvením a prodej základních potravin.


Koupání, lodě, šlapadla a zábava v kempu

Využít můžete tři víceúčelová hřiště, půjčovna lodí, motorových lodí a šlapadel a minigolf. Plavci ocení příjemné koupání s pozvolným vstupem do vody. Provoz plavidel se spalovacími motory povolen. Lodní plavba po Dalešické přehradě lodí Horácko, zastávka lodní plavby v blízkosti autokempu. Víceúčelová krytá hala s posezením.

Autocamp Wilsonka zajišťuje pro ubytované a návštěvníky bohatý program tvořený kulturními a sportovními akcemi jako je např. volba Miss pláž, taneční večery, sportovní turnaje apod. Provozování motorových vodních sportů je na Dalešické přehradě povoleno. Nechybí zde možnost celosezónního umístění karavanu. V blízkosti autocampu se nachází zastávka lodní dopravy po Dalešické přehradě.

Provozovatel

Kontakty Autocampu Wilsonka

Hartvíkovice 221
675 76 Hartvíkovice
Tel.:
+420 568 645 628
Email:
autocamp@wilsonka.cz
WWW:
www.wilsonka.cz
GPS:
49,164209 16,084987
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Nautilus v Náměšti nad Oslavou

Penzion Nautilus v Náměšti nad Oslavou

Náměšť nad Oslavou, Kraj Vysočina
Pizzerie Peperone Náměšť nad Oslavou

Pizzerie Peperone Náměšť nad Oslavou

Náměšť nad Oslavou, Kraj Vysočina
Hotel Monaco v Náměšti nad Oslavou

Hotel Monaco v Náměšti nad Oslavou

Náměšť nad Oslavou, Kraj Vysočina