!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Zachraňte Dr. Watsona – terénní šifrovací hra
Akce pro děti

Zachraňte Dr. Watsona – terénní šifrovací hra

  • 23. leden 2022 14:00 - 18:00
Terénní šifrovací hra pro týmy o nejvýše pěti členech v zákoutích Mladé Boleslavi s detektivním příběhem z dob viktoriánské Anglie.
Sherlock Holmes, věhlasný soukromý detektiv, odjel se svým bratrem Mycroftem na rodinnou sešlost a jeho věrný přítel Dr. Watson využívá volných chvil k sepisování posledních případů, které s Holmesem vyřešili. Když tu na dveře s číslem 221B zaklepe noblesní muž, který přišel požádat o pomoc s vyřešením strašlivého zločinu, který se stal v jeho vile. Dr. Watson se zdráhá případ přijmout, protože si není jist, zda to bez Sherlocka zvládne, a nechtěl by na detektivy z Baker Street vrhnout špatné světlo. Snad kdyby mu někdo s pátráním pomohl. Zachraňte Dr. Watsona v prekérní situaci a přijďte mu pomoci s pátráním.

Vybrat si můžete buď snazší variantu pro rodiny s dětmi ve věku od 6 do 12 let, nebo těžší pro týmy složené převážně z dětí starších 13 let a dospělých.
Start je u Vily DDM (Husova 201, Mladá Boleslav).
Pro účast je nutno se přihlásit předem, a to na konkrétní čas, kdy budete chtít zahájit své pátrání na místě činu.

Co s sebou? Na startu bude třeba předložit potvrzení (kód) Vaší rezervace, to si můžete stáhnout v detailu své rezervace.
Jelikož se během pátrání několikrát dostanete do uzavřených prostor, nezapomeňte si s sebou vzít respirátor či jinou ochranu dýchacích cest. Přestože všechny potřebné herní pomůcky dostanete na startu, doporučujeme vzít si do zálohy nějakou tu tužku či propisku.

Kontakt: Mgr. Anna Lhoťanová – anna.lhotanova@ddm-mb.cz, 724 985 138. 
Zobrazit více

Provozovatel

Dům dětí a mládeže "Na Výstavišti", Mladá Boleslav, Husova 201

Husova 201/19
293 01 Mladá Boleslav
Tel.:
+420 326 323 281
Email:
ddm-mb@ddm-mb.cz
GPS:
50,416300 14,908500
 
 

Vstupné

Cena: 200 Kč

Poznámka:Vstupné se platí za celý tým s max. 5 členy.

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Café Svět

Café Svět

Mladá Boleslav, Český ráj
Restaurace Štěpánka v Mladé Boleslavi

Restaurace Štěpánka v Mladé Boleslavi

Mladá Boleslav, Český ráj