!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Za zvířátky do ohrádky

Za zvířátky do ohrádky

Kdy 15. prosinec 2019 10:00 - 11:30 Akce pro děti
Komentované krmení a prohlídka našich stájí a ohrad.
Pojďte s námi, za zvířátky.

Komentovaná prohlídka našich stájí a ohrad. Dozvíte se, jaká zvířátka chováme, co jedí, jakou potřebují péči. Otevřeme vrátka výběhů a ohrad, pozveme Vás dovnitř, co nejblíž ke zvířátkům. Budete mít možnost, nahlédnout do ubikací zvířátek, nakrmit je spolu s námi, dozvědět se něco nového nebo jiného, pohladit je.

Komentovaná prohlídka začíná v 10:00, sraz je před vchodem do stájí. Prohlídka trvá cca 40 minut. Cena je 20,- Kč za osobu ( platí i pro dospělé ). Pokud máte suché pečivo – vezměte ho sebou.

Počet osob na komentovanou prohlídku je max. 30. Trvání programu je cca 1,5 hod.Doporučujeme předem rezervovat místa v týdnu před prohlídkou, zde přes FB nebo na e-mail: lubos.tesar@zelland.cz.
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 9. 2019
11.7.
24.7.
Letní scéna Divadla na Maninách na zámku Mělník

Letní scéna Divadla na Maninách na zámku Mělník

Mělník, Střední Čechy
18.9.
20.9.
Mělnické vinobraní 2020

Mělnické vinobraní 2020

Mělník, Střední Čechy
9.5.
Slavnosti českého chřestu v Hostíně

Slavnosti českého chřestu v Hostíně

Hostín u Vojkovic, Střední Čechy
5.5.
Mýcení

Mýcení

Mělník, Střední Čechy