Úvod > Kalendář akcí > Woodtec – mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl
Woodtec - mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl
">
20.10.
22.10.
+ Přidat foto
Festivaly

Woodtec – mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl

  • 20. říjen 2021 – 22. říjen 2021
Woodtech je nejdůležitějším veletrhem pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl v České republice a na Slovensku. Tato akce je obchodní, vzdělávací i společenskou akcí všech, kteří pracují se dřevem.
Veletrh probíhá za podpory evropského sdružení výrobců dřevozpracujících strojů EUMABOIS, na jeho pořádání spolupracují české profesní asociace z oblasti výroby dřevozpracujících strojů, zpracování dřeva a výroby nábytku. Na obsahu doprovodného programu se podílejí také vysoké školy a profesní sdružení zpracovatelů dřeva a výrobců nábytku.

WOODTEC opět představí stroje pro zpracování dřeva a výrobu nábytku a komponenty pro výrobu nábytku. Hlavním tématem dalšího ročníku je digitalizace, výroba nábytku a zpracování dřeva v době algoritmické ekonomiky.

Doprovodný program veletrhu WOODTEC se zaměří jednak na praktické informace pro zpracovatele dřeva a výrobce nábytku a jednak na digitální transformaci nebo outsourcing při výrobě nábytku. Novinkou bude program Dílna v akci – praktické předvádění výrobních postupů a využití vystavených komponentů pro výrobu.

Pokračovat bude také exponátová soutěž WOODTEC Award.
Zobrazit více

Provozovatel

Veletrhy Brno, a.s.

Výstaviště 405/1
603 00 Brno
Email:
vontlova@bvv.cz
WWW:
https://www.bvv.c...
GPS:
49,187727 16,582265
 
Region:
Jižní Morava
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
 

Časová náročnost

4,0 hodiny