!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Integrity u brněnského výstaviště
Ubytování

Penzion Integrity u brněnského výstaviště

Penzion se nachází poblíž vstupu do Brněnské výstaviště. Pokoje s vlastním příslušenstvím či rodinný apartmán vám poskytnou příjemné zázemí při návštěvě jihomoravské metropole.
Penzion Integrity nabízí ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojiích s vlastním příslušenstvím a ve dvoupokojovém apartmánu. TV, WiFi a lednička s minibarem je na všech pokojích. Je možno si ojednat snídaně podávané formou švédských stolů, káva a čaj k dispozici po celý den.

Penzion se nachází v atraktivní a klidné lokalitě vilové zástavby z přelomu 19.a 20. století. V okolí penzionu se nachází několik restaurací. V blízkosti je koupaliště Riviera a Zoo Brno. Před penzionem lze parkovat. Součástí penzionu jsou společenské a konferenční sály, které se nacházejí v prostorách zrenovovaného vinného sklepení s osobitou atmosférou.

Prostory penzionu jsou nekuřácké. Hosté mohou využít zahrádku, která v teplých měsících poskytuje příjemné venkovní posezení.

Zobrazit více

Provozovatel

Penzion Integrity

Hlinky 128
603 00 Brno
Tel.:
+420 721 647 598
Email:
info@PenzionInteg...
Facebook:
Penzion Integrity
WWW:
www.penzionintegr...
GPS:
49,191251 16,578184
 
Region:
Jižní Morava
Oblast:
Brno a okolí
Město:
Brno
 

Vstupné

Poznámka:Cena za ubytování v pokoji pro 2 osoby: 1150 Kč.

 

Časová náročnost

12,0 hodin