!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Výstava historických motocyklů JAWA - Chvalský zámek
Výstava historických motocyklů JAWA - Chvalský zámek
">
9.4.
25.4.
+ Přidat foto
Výstavy

Výstava historických motocyklů JAWA - Chvalský zámek

Kdy 9. duben 2015 9:0025. duben 2015 17:00
Chvalský zámek zve na výstavu historických motocyklů JAWA, kterou pořádá Klub historických vozidel Horní Počernice. Výstava je věnovaná československým motocyklům JAWA, uskuteční se u příležitosti 15. výročí úmrtí motoristické legendy Františka Šťastného. Zveme i na doprovodné akce k výstavě.
Chvalský zámek zve na výstavu historických motocyklů JAWA, kterou pořádá Klub historických vozidel Horní Počernice.

Výstava je věnovaná československým motocyklům JAWA, uskuteční se u příležitosti 15. výročí úmrtí motoristické legendy Františka Šťastného a probíhá od 9. do 25. dubna 2015, denně od 9 do 17 hod.

Výstava se koná v galerii a kočárovně (přízemních prostorách) Chvalského zámku a těšit se můžete na opravdové unikáty značky JAWA, na průřez její modelovou řadou a také na historické informace o motocyklech JAWA.

V sobotu 18.dubna 2015 od 14 hod. se můžete těšit na setkání motocyklových legend ze Šestidenní ve velkém sále Chvalského zámku. Dále se zde můžete setkat s profesorem Karlem Janečkem – vnukem zakladatele značky JAWA a proběhne také autogramiáda spisovatele Jiřího Wohlmutha.

Vše vyvrcholí v sobotu 25. dubna 2015 na tradiční akci na Chvalské tvrzi – Veterán party 2015 (koná se od 9 do cca 12 hod.).
Zobrazit více
Naposledy změněno: 19. 3. 2015