Úvod > Co chcete dělat? > Camping Sokol Praha – kemp u Počernického rybníka
Ubytování

Camping Sokol Praha – kemp u Počernického rybníka

Camping Sokol Praha se nachází v přírodě a zároveň blízko centra Prahy. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi a pro seniory, kteří chtějí zůstat na dovolené v kontaktu s přírodou, a přitom být během několika desítek minut v centru metropole.
Camping Sokol Praha**** se nachází v přírodě a zároveň blízko centra Prahy (12 min. příměstským vlakem). Poskytuje pěkné travnaté plochy pro karavany a stany, včetně veškerého servisu.

Nabízí pohodlné a plně vybavené mobilní domky – bungalovy. K dispozici je Wi-Fi, restaurace a množství volnočasových aktivit: bazén, obří šachovnice, trampolína nebo stolní tenis. Akceptujeme ACSI Card a další kempové slevové karty.
 

Ubytování v mobilním domku

Kemp nabízí pohodlné a útulné ubytování v plně vybavených a vytápěných mobilních domech – bungalovech, které mají prostorný obývací pokoj, dvě nebo tři ložnice, bohatě vybavenou kuchyň, koupelnu se sprchovým koutem a toaletu.

Před bungalovem je dlážděná nebo dřevěná terasa se zahradním nábytkem a slunečníkem a také parkovací místo pro vaše auto. V bungalovech se budete cítit jako doma, strávíte tu šťastnou dovolenou.
 


Mobile home Hawaii

Nejprostornější je mobilní domek Hawaii, tří-ložnicový model, který je vhodný pro větší rodiny s dětmi nebo skupiny. Bungalov Hawaii je až pro 7 osob, pokud ke spaní využijete pohovku v obývacím pokoji.
 

Mobile home Sunset Terrace

Nově od sezóny 2021 nabízíme k ubytování mobil home Sunset Terrace. Sunset Terrace je náš velmi oblíbený prázdninový domek, který vyhovuje hlavně rodinám s dětmi, ale dovolenou zde tráví páry i menší skupiny. Tento mobilní domek je až pro 4 osoby, pokud ke spaní využijete i rozkládací pohovku.
 

Mobile home California

Krásný mobilní domek California je určený rodinám s dětmi, párům i menším skupinám. Tento mobilní domek je až pro 6 osob, pokud ke spaní využijete i rozkládací pohovku.
 

Mobile home Florida

Florida je velmi oblíbený prázdninový domek, který vyhovuje hlavně rodinám s dětmi, ale dovolenou zde tráví páry i menší skupiny. Tento mobilní domek je až pro 6 osob, pokud ke spaní využijete i rozkládací pohovku.
 

Mobile home Natur

Menší, ale útulný mobilní domek Natur, určený menším rodinám s dětmi či párům. Tento rekreační domek je maximálně pro 4 osoby.
Zobrazit více

Provozovatel

Camping Sokol Praha

Národních hrdinů 290
190 12 Praha 9
Tel.:
+420 281 931 112
Email:
info@campingsokol.cz
WWW:
https://www.campi...
GPS:
50,088662 14,582970
 
Region:
Praha
Město:
Praha 9
 

Časová náročnost

12,0 hodin