Úvod > Kalendář akcí > Krumlovské tajemství – dobrodružná hra v ulicích města
Akce pro děti

Krumlovské tajemství – dobrodružná hra v ulicích města

  • 24. červenec 2021 18:00 - 20:00
Pozvánka pro 2-5členné týmy na dobrodružnou hru v Českém Krumlově. Vydejte se do ulic rozmotávat klubíčko tajemství skrývající se v labyrintu křivolakých uliček obkroužených řekou Vltavou. Ponořte se do časů dávno minulých a zkuste odhalit skryté tajemství. Registrace předem.
Hra Krumlovské tajemství patří do série Rodinných strategických her. Tyto hry jsou venkovní volnočasovou aktivitou pro rodinné týmy. Něco mezi bojovkou a deskovou strategickou hrou, ale se skutečnými lidmi a ve skutečném prostředí. Nesou v sobě dvě základní roviny: jednak pohyb v určeném území, kde se plní zadané úkoly, a zároveň probíhá kontakt s ostatními skupinami. Vše dle přesně daných pravidel, ale i s prvkem náhody a štěstí. Část informací se dozvíte při registraci, část na startu a část získáte až v průběhu hry.

Cílem Strategických her je formou sdíleného zážitku a dobrodružství podpořit společnou činnost a komunikaci v rámci rodiny a ukázat jiný pohled na českou historii a kulturu. Podpora pobytu a pohybu venku, hry fair play či umění užít si něco a nevzdávat se, i když štěstí zrovna nestojí na mé straně, jsou další hodnoty, které Rodinné strategické hry také rozvíjí.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí

Masná 130

Masná 130

Český Krumlov, Jižní Čechy
Hotel Peregrin Český Krumlov

Hotel Peregrin Český Krumlov

Český Krumlov, Jižní Čechy
Residence Muzeum vltavínů

Residence Muzeum vltavínů

Český Krumlov, Jižní Čechy