!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Vánoční koncert Michala Prokopa v Divadle Archa - přesunuto na jiný termín
Vánoční koncert Michala Prokopa v Divadle Archa - přesunuto na jiný termín
"> "> ">
22.12.
+ Přidat foto
Hudební a divadelní akce

Vánoční koncert Michala Prokopa v Divadle Archa - přesunuto na jiný termín

Kdy 22. prosinec 2020
Tradiční vánoční koncert Michala Prokopa, jeho kapely Framus Five s hosty se letos uskuteční v místě, kde tato tradice vznikala. Vstupenky na koncert, který proběhne v kapacitě 500 diváků (dle vládního opatření) a je plánován na 22. prosince.
Stalo se pravidlem, že kromě svých největších hitů i novějších písní nabídne Vánoční koncert některé rarity. Ty zejména souvisejí s osobnostmi pozvaných hostů, které si s protagonistou večera zpravidla zazpívají duet v některé písni z jeho repertoáru, a samozřejmě odehrají také ukázky své vlastní tvorby.

V letošním roce Michal Prokop pozve na pódium vokální skupinu Yellow Sisters a jednoho znašich nejlepších hráčů na Hammondovy varhany Jana Kořínka –ti všichni se podílejí s Michalem Prokopem na nahrávání jeho nejnovějšího, zatím nevydaného alba, což může slibovat pro prosincový předvánoční čas zajímavý koncertní dárek. Třetím hostem pak bude jeden z nejzajímavějších objevů domácí scény posledních let, slezský poprockový písničkář David Stypka.

Přestože letošní rok je nejen z kulturního hlediska značně nestandardní, Michalu Prokopovi se daří. V létě se s úspěchem uskutečnil festival Krásný ztráty Live, jehož uměleckým garantem zpěvák je, a to jako jedna z mála prázdninových akcí pod širým nebem. V těchto dnech se na trhu objevuje rozsáhlé životopisné knižní interview Michala Prokopa s novinářem Michalem Bystrovem pod názvem Ztráty a návraty,. V televizním vysílání se také objevil hodinový dokument o Michalu Prokopovi s názvem Až si pro mě přijdou... Režisér Jiří Vondrák jej shodou okolností natočil zčásti také na jednom z předchozích ročníků Krásných ztrát Live.

Po letech, kdy se Vánoční koncerty Michala Prokopa odehrávaly ve Foru Karlín,se tentokrát, vrací tam, kde před dvaceti lety tato tradice vznikla, totiž do komornějšího prostředí Divadla Archa.Zde bude kdispozici pět set míst k sezení a budou zachovány ty nejpřísnější hygienické podmínky.

VÁNOČNÍ KONCERT MICHALA PROKOPA S FRAMUS FIVE A HOSTY
Úterý 22. prosince 2020 od 20 hodin
Divadlo Archa, Na Poříčí 26, Praha 1
Kapacita: 500 míst k sezení.

 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 20. 12. 2020