Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Harmony
Ubytování

Hotel Harmony

Turistický hotel Harmony*** v Praze nabízí služby jedinečného vstřícného personálu, bohaté snídaně a skvělou centrální polohu.
Oblíbený turistický hotel se nachází v samém srdci města, na jedné z hlavních ulic v blízkosti nejznámějších, historicky zajímavých míst Prahy a současně i nejlepších obchodních a nákupních možností. Odtud po stopách králů se mohou návštěvníci Prahy vydat příjemnou procházkou na Staroměstské nebo Václavské náměstí. Zastávka tramvaje je přímo před hotelem a stanice metra C je jen 5 minut chůze.

Ochotný a vstřícný personál vždy rád obslouží hosty u bohaté snídaně připravené ve formě studeného a teplého bufetu. Výhodná poloha hotelu je i v přímém několikaminutovém spojení z hlavních vlakových a autobusových uzlů. Parkování lze na vyžádání zajistit v garážích nebo na otevřeném parkovišti v blízkosti hotelu.

V první polovině roku 2019 prošel objekt hotelu nákladnou komplexní rekonstrukcí pokojů, koupelen, snídaňové restaurace, společných prostor a centrálního hotelového výtahu. Dne 1.6.2019 přivítal hotel své klienty ve zcela nových interiérech. Hostům je k dispozici 60 příjemně zařízených a prostorných pokojů, Wi-Fi v celém hotelu zdarma. Součástí hotelu je i vyhlášené pekařství Ječmínek.