!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Krytý bazén Axa
Lázně a wellness

Krytý bazén Axa

Plavecký bazén v hotelu Axa slouží k relaxaci a uvolnění nejen hotelovým hostům, ale i široké veřejnosti. Nabízí krytý vyhřívaný 25m dlouhý bazén, 3 sauny, parní lázeň, 2 solária a masáže.
Krytý vyhřívaný bazén v hotelu Axa slouží k relaxaci a uvolnění nejen hotelovým hostům, ale i široké veřejnosti. Kromě bazénu nabízí Lázně AXA 3 sauny, masáže, solárium a občerstvení. Bazén AXA je umístěný v suterénu hotelu Axa. Bazén má rozměry 25x12 metrů, 6 plaveckých drah s hloubkou 90 až 160 cm. Je vhodný i pro kondiční plavání.

V současné době bazén také slouží ve vyhrazených hodinách k výuce dětí školního i předškolního věku ke skupinovému cvičení - aqua aerobiku ale i široké veřejnosti.

V saunové části je k dispozici sprcha s ochlazovacím bazénkem. Následnou relaxaci v odpočívárně s vyhřívanými lavicemi si můžete zpříjemnit četbou, poslechem hudby. Samozřejmostí je široký výběr chlazených nápojů. V saunových prostorách můžete volit mezi suchou saunou (90°C – 100°C), infrasaunou (70°C - 80°C) a parní lázní (45°C – 55°C).

K celkové relaxaci a dokonalému vzhledu přispívají pravidelné návštěvy solária. Doporučená opalovací kůra sestává z 10 – 12 opalování v rozsahu 10-ti až 20-ti minut. Doporučený počet opalování je asi 80 ročně. Masáž je nejstarším léčebným prostředkem založeným na doteku, který příznivě ovlivňuje celý organizmus.  V Axe se nabízí klasická sportovní masáž, regenerační a relaxační masáž.

Lázně AXA se nachází přibližně 200 m od stanice metra Florenc (trasy B a C).
Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 10. 2019