Úvod > Kalendář akcí > Společenské akce > Valentýn pro dámy v Levandulovém údolí
Společenské akce

Valentýn pro dámy v Levandulovém údolí

Tato akce již proběhla a není tedy aktuální. Prohlédněte si aktuální akce v okolí této již neaktuální akce, prozkoumejte aktuální akce v regionu Středočeský kraj nebo navštivte Společenské akce v celé ČR.
Budou valentýnské dortíčky, rohlíčky, zamilované buchty i koláče, BIOO Levandulový sekt, mojito, Mimosa i Pink lady. Aromaterapie, musicterapie
Sranda na Tříkřálové stezce.
Odpočinek  v dílnách.
Skvělé speciality z českého kalendáře na stole.
Hudba, procházky, svíčky a romantika. 
Obchod plný nádherných a voňavých i zdravých produktů od českých producentů i z Levandulového údolí, Výstava a sranda, protože smích léčí stejně jako BIO Levandule Chodouňská.
Holčičky se vyřádí v Barrandien geoparku, u vodníka, ježibaby neno lítáním venku po vápencových mořích bez chemie.
 

Pampeliškové slavnosti v Levandulovém údolí

Radostný víkend na stezce v Levandulovém toho času pampeliškovém údolí.
Chodouň, Středočeský kraj

Laskavá neděle s Prof. MUDr. MArtinem Stránským v Levandulovémn údolí

Zveme vás do Levandulového údolí na jedinečnou sérii setkání “Laskavé neděle”, která se koná jednou měsíčně ve spolupráci s Martinou Kociánovou z Rádia Universum.
Chodouň, Středočeský kraj

Víkend pro zamilované v pampeliškách, růžích a levanduli

Věděli jste, že loni se v Levandulovém údolí zamilovalo 45 párů? To jsou ti, kteří se nám přiznali. A co říkáte na to, že u nás loni o ruku požádalo 21 párů? Prý na to budou vzpomínat po celý život.
Chodouň, Středočeský kraj

Májové koláčové slavnosti

Kynuté, nadívané, listové, odpalované, ovocné, makové, tvarohové, ořechové a trojctihodné. A to není vše! V nabídce bude také naše levandulová a mátová bábovka, studené dezerty, poháry, levandulové pivo z pivovaru Všerad, vaječný koňak, punč, čaje, mojito a náš skvělý sekt.
Chodouň, Středočeský kraj

Květinová sobota v Levandulovém údolí

Květiny, kam se podíváš a jak tě napadnou. Na tvém novém klobouku, v proceduře, kterou si vybereš, na dece v růžovém nebo levandulovém bio mojitu nebo na talíři se skvělým pokrmem z českého kalendáře. Květinové dílny pro váš krásný domov nebo klobouk.
Chodouň, Středočeský kraj

Laskavá neděle s Václavem Cílkem v Levandulovém údolí

Laskavou diskuzí provede Martina Kociánová a vy se můžete ptát také. RNDr. Václav Cílek, CSc.se bude věmovat tématu jak žít v krizi. Co krize přináší za příležitosti a naopak co nám bere.
Chodouň, Středočeský kraj

Memoriál kamenného brouka

Turistický pochod KČT, který vede krajinou Brdských lesů v okolí Hořovic.
Zdice, Středočeský kraj

Vítání ptačího zpěvu v Popovicích u Králova Dvora

Přivítejte ptačí zpěv v Popovicích u Králova Dvora. Při krátké procházce podél říčky Litavky k rybníku Měráku, budete moci nejen pozorovat ptáky v přírodě, ale také se zúčastnit ukázky jejich odchytu a kroužkování.
Králův Dvůr, Středočeský kraj

Levandulové údolí v Chodouni

Levandulové pole s 40 000 levandulemi lékařskými a manufakturou z bio levandule chodouňské vás ozdraví a doplní energii Brdských lesů a omamné vůně.
Chodouň, Středočeský kraj

Farma Stehlík u Chodouně

Rodinný statek v Chodouni u Zdic se zaměřuje na chov dojnic a pěstování obilnin a výrobu mléčných produktů.
Zdice, Středočeský kraj

Army muzeum Zdice

Army muzeum Zdice naleznete v areálu bývalých zdických kasáren v ul. Čs. Armády. Pestré sbírky muzea čítají exponáty z dob první světové války, první republiky, druhé světové války a Československé lidové armády.
Zdice, Středočeský kraj

Sdílená kola Nextbike na Berounsku

Na Berounsku je k dispozici 112 sdílených e-kol na 17 nabíjecích terminálech v Berouně, Králově Dvoře, Hýskově, na Tetíně a ve Zdicích.
Zdice, Středočeský kraj

Muzeum Výtopna Zdice – prohlídka historických vozidel

V Muzeu Výtopna Zdice u nádraží železnice Praha-Plzeň jsou deponovány železniční a silniční historická vozidla s možností jejich prohlídky.
Zdice, Středočeský kraj

Lesopark Knihov ve Zdicích u Berouna

Zdické údolí je ve směru východním uzavřeno vrchem zvaným Knihov. Z levé strany jej obchází státní silnice, dříve císařská cesta na Prahu, zpravaZdice_Knihov_1929 pak moderní dálnice a řeka Litavka.
Zdice, Středočeský kraj

Ranč Málkov

Areál ranče Málkov je z důvodu rozsáhlého požáru pro veřejnost uzavřen.
Málkov, Středočeský kraj

Sklářský ateliér Waga v Málkově

Ateliér se zabývá návrhy a výrobou skleněných doplňků pro interiéry. Návštěvník si zde může pořídit exkluzivní, jedinečný a osobitý dárek pro sebe či pro přátele, osobně se setkat s autory a tvůrci v přátelském a neformálním prostředí a seznámit se s fascinujícím příběhem vzniku uměleckého skla.
Málkov, Středočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Kulturák v obci Tmaň

Restaurace Kulturák pro vás připravuje denně z čerstvých surovin skvělá jídla převážně tradiční, ale též moderní české kuchyně. Zvláštní péči pak věnujeme našemu pivu. To vaše perfektně vychlazené na vás už čeká.
Tmaň, Středočeský kraj

Ubytování u Prejzků

Nabízíme stylové ubytování v soukromí ve dvou komfortně vybavených apartmánech. Prostory byly přebudovány s ohledem na regionální tradici a fortelné řemeslo.
Lhotka, Středočeský kraj

Hotel Ok1 v Berouně

Hotel Ok1 se nachází se nedaleko dálnice D5. Má dobrou dostupnost do Prahy, na letiště, na hrady Karlštejn, Křivoklát apod. Sportovní vyžití v okolí – aquapark, golf, cyklostezky. Pro děti Crazygolf anebo Chaloupkovi medvědi na Městské hoře. Možné exkurze do sklárny nebo pivovaru.
Beroun, Středočeský kraj

Penzion Ranch Hořovice

Penzion Ranch poskytuje již od roku 1998 kvalitní ubytování a je součástí rodinného podniku Opatrný Hořovice. Najdete jej v areálu Jezdecké stáje Opatrný – Hořovice asi 50 km od Prahy. Nabízíme možnost výuky jízdy na koni pro začátečníky i pokročilé, pro děti i dospělé.
Hořovice, Středočeský kraj

Hotel a restaurace U Parku v Hořovicích

Hotel a restaurace U Parku jsou otevřeny celoročně. Poloha Hořovic, které leží na vlakové trati Praha-Plzeň a nedaleko dálnice D5 je ideální pro ubytování při služebních i soukromých cestách, jako východisko pro turistiku a cykloturistiku a místo odkud lze snadno navštívit památky v okolí.
Hořovice, Středočeský kraj

Restaurace Na Krétě

Jsme moderní česká restaurace v Hořovicích. Naše stálé menu doplňují pravidelné speciální nabídky plné zajímavých českých i světových chutí. Stavíme na sezónních a lokálních surovinách a v jejich kvalitě a čerstvosti neděláme kompromisy.
Hořovice, Středočeský kraj

Pension Villa Hořovice

Chcete strávit dovolenou ve středních Čechách? Město Hořovice leží na severu brdských lesů s nejvyšší horou Tok (865 m n. m.). V Brdských lesích je téměř nezničená příroda.
Hořovice, Středočeský kraj

Hotel Grand Beroun

Hotel Grand nabízí kvalitní ubytování a kongresové prostory až pro 200 osob v centru města Berouna. Celková kapacita hotelu řetězce Best Western je 100 pokojů vybavených tv, satelitem, telefonem, elektronickým zámkem, wi-fi připojením, minibarem, trezorem a vysoušečem vlasů.
Beroun, Středočeský kraj