Úvod > Co chcete dělat? > Hotel a restaurace U Parku v Hořovicích
Ubytování

Hotel a restaurace U Parku v Hořovicích

Hotel a restaurace U Parku jsou otevřeny celoročně. Poloha Hořovic, které leží na vlakové trati Praha-Plzeň a nedaleko dálnice D5 je ideální pro ubytování při služebních i soukromých cestách, jako východisko pro turistiku a cykloturistiku a místo odkud lze snadno navštívit památky v okolí.

Hotel U Parku leží v klidné lokalitě vilové čtvrti, v prostředí parku bez ruchu dopravy. Ubytování je možné v 1 nebo 2 lůžkových pokojích, které jsou vybavené vlastní koupelnou se sprchou a WC, Každý pokoj má TV, fén, klimatizaci a Wifi připojení, které je ve všech prostorách hotelu i restaurace zdarma. Součástí hotelu je i přilehlý penzion Villa, který nabízí i čtyřlůžkový pokoj, apartmá a pokoje s možností přistýlek.

Hotelová restaurace nabízí celodenní stravování, bohaté snídaně, denní výhodná menu, večerní speciality a grilování. Každý pátek probíhá grilování v zahradě hotelu. Za jednu cenu jíte celý večer. Doporučuje se však rezervace předem, počet míst je omezen. Zdejší šéfkuchař připravuje každý pátek svoje speciality na venkovním grilu – avšak pouze za dobrého počasí.

Zajistit si zde můžete rezervace pro nejrůznější soukromé i firemní akce jako jsou svatby, oslavy, večírky, školení, jednání, teambuiling aj. Parkování je bezplatné na soukromém parkovišti střeženém kamerami. Okolí hotelu je stvořené pro výlety a cyklistiku. Hotel disponuje uzamykatelným prostorem pro kola.

Zobrazit více

Provozovatel

Hotel U Parku

Pod Nádražím 281/22
268 01 Hořovice
Tel.:
+420 603 853 949
Email:
gastrohorovice@em...
WWW:
www.hoteluparku.cz
GPS:
49,841697 13,897926
 
 

Vstupné

Poznámka:

Dvoulůžkový pokoj: 950 Kč/2 osoby. Cena za páteční grilování: 250 Kč, rodinná cena dva dospělí a dvě děti: 600 Kč.

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Pension Villa Hořovice

Pension Villa Hořovice

Hořovice, Středočeský kraj
Hotel Zelený Strom Hořovice

Hotel Zelený Strom Hořovice

Hořovice, Středočeský kraj
Penzion Ranch Hořovice

Penzion Ranch Hořovice

Hořovice, Středočeský kraj
Restaurant Genius Loci v Žebráku

Restaurant Genius Loci v Žebráku

Žebrák, Středočeský kraj