Úvod > Co chcete dělat? > Sdílená kola Nextbike na Berounsku
Letní sporty

Sdílená kola Nextbike na Berounsku

Na Berounsku je k dispozici 112 sdílených e-kol na 17 nabíjecích terminálech v Berouně, Králově Dvoře, Hýskově, na Tetíně a ve Zdicích.
Projekt Berounska je první stanicový projekt sdílených elektrokol v ČR, který vznikl díky velké finanční podpoře Nadace Tipsport. Nadace Tipsport navíc hradí prvních patnáct minut výpůjčky pro všechny uživatele po dobu trvání celého projektu až do roku 2024 a je zároveň partnerem sdílených kol nextbike pro celou ČR. Na Berounsku je možnost využít více jak 15 strategicky rozmístěných elektroterminálů v Berouně, Králově Dvoře, Hýskově, na Tetíně a ve Zdicích.

Registrace do systému nextbike je bezplatná, pro aktivaci je však nutno verifikovat vaší platební kartu částkou 50 Kč která se vám automaticky převede na váš jízdní kredit nextbike.

Kolo nextbike si můžete půjčit na jakékoli oficiální stanici nextbike (seznam oficiálních stanic je k nahlédnutí v nextbike aplikaci, na webu a případně označené samolepkou nextbike. Pokud si nejste jisti jestli vracíte kolo do oficiální stanice nextbike, obraťte se prosím na zákaznickou linku). Na jeden účet si můžete půjčit až 4 kola (speciální tarify podléhají pouze prvnímu kolu).
 

Jak to funguje?

Zaregistrujte se zdarma: Stáhněte si appku nextbike do svého mobilu a využívejte sdílených kol po celém světě. Účet aktivujete verifikací platební karty.
 
Půjčte si kolo: Spusťte appku nextbike, zvolte "Půjčit kolo" a naskenujte QR kód na kole. Kolo se automaticky otevře a vy můžete vyrazit.

Vraťte kolo: Vraťte kolo do oficiální stanice nextbike a stáhněte páčku nad zadním kolem směrem dolů. Výpůjčka se automaticky ukončí.

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Kulturák v obci Tmaň

Restaurace Kulturák v obci Tmaň

Tmaň, Středočeský kraj
Restaurant Genius Loci v Žebráku

Restaurant Genius Loci v Žebráku

Žebrák, Středočeský kraj
Hotel Ok1 v Berouně

Hotel Ok1 v Berouně

Beroun, Středočeský kraj
Hotel Grand Beroun

Hotel Grand Beroun

Beroun, Středočeský kraj