!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Kalendář akcí > Zámecké muzikálové noci v Třeboni
Historické a vojenské akce

Zámecké muzikálové noci v Třeboni

Kdy 13. srpen 2020 20:30 - 22:00
V krásném romantickém prostředí na nádvoří třeboňského zámku můžete zažít premiéru muzikálových nocí.

Nejslavnější muzikálové hity se rozezní v rámci muzikálových nocí na Zámku Třeboň

Koncertní verze muzikálů ČAS RŮŽÍ a DRÁKULA navštíví Zámek Třeboň. Zažijte s námi neopakovatelnou atmosféru, kterou nabízí muzikálová pásma odehraná přímo pod širým nebem, to vše v dobových kostýmech doplněné choreografickými čísly.

Jako první, konkrétně 13. srpna se můžete zaposlouchat do největších hitů Karla Gotta v koncertní verzi příběhu starého obrazu, který v sobě skrývá osud jedné velké celoživotní lásky. Nenechte si ujít písně Lady Carneval, Stokrát chválím čas, Dám dělovou ránu, Být stále mlád, Přijela pouť, Včelka Mája, nebo když muž se ženou snídá a mnoho dalších. To vše v muzikálových aranžích a pěveckém podání herců a zpěváků, kteří k hitům Karla Gotta přistupují nově a zároveň s respektem - to bude Čas růží se scénářem Sagvana Tofi.

Následující den, v pátek 14. srpna rozezní třeboňský zámek songy z muzikálu Dracula. Těší se na vás Daniel Hůlka jako Dracula, Tomáš Trapl jako šašek, Josef Vágner jako Steven, Alžbeta Bartošová nebo Linda Finková.

Muzikálová vystoupení pod širým nebem mají své kouzlo. Už nyní se na návštěvu třeboňského zámku a na diváky muzikálových nocí moc těším,“ sdělila nám Alžbeta Bartošová.

       

Zobrazit více
Naposledy změněno: 11. 2. 2020