!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Zdejší Kuchyně
Gurmánská turistika

Restaurace Zdejší Kuchyně

V restauraci porozumíte tomu, jak lze spojit místní tradiční kulinářství s novými trendy kuchařského umění. Elegantní prostředí restaurace reprezentuje rozmanitý výběr z jídel místní, respektive zdejší kuchyně, skvělých vín, nevtíravé hudby i vynikajícího servisu personálu.
Letní zahrádka restaurace Třeboň
Restaurace Zdejší kuchyně se nachází v podloubí přímo na Masarykově náměstí. Letní zahrádka tedy poskytuje nádherný výhled na třeboňské náměstí a je perfektním místem pro klidné a inspirativní posezení.
Když jsme v dubnu 2012 uváděli do provozu zrekonstruovanou restauraci věděli jsme, co zde chceme nabízet a jakého hosta oslovovat. Takového, který chce utéci před všudepřítomnou globalizací, před stejnou nabídkou jídel připravených ze stejných všude dostupných surovin. Název restaurace proto má vystihnout náš cíl: Nabídnout zde jídla i nápoje, vyrobené dle místních receptů a pokud to jen trochu jde i z našich místních surovin. Doufáme, že to oceníte a budete mile překvapeni. 

Rybí restaurace Třeboň
V jídelním lístku restaurace Zdejší kuchyně najdete pokrmy z místních surovin, a protože je Třeboň vyhlášená rybníkářstvím, nechybí ani rybí speciality. Ochutnat u nás můžete kapra, candáta nebo amura na různé způsoby.

Zdravá restaurace Třeboň
Pokud dbáte na své zdraví a vyhledáváte zdravou výživu i v restauracích, nabízíme přímo pro Vás jídla doplněná o suroviny z bio konopí, které má prokázané léčivé účinky. Pro přípravu „konopných pokrmů“ využíváme konopné lístky, konopný olej a konopná semínka. Samozřejmostí naší nabídky jsou také vegetariánská jídla.
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Bílý jednorožec v Třeboni

Hotel Bílý jednorožec v Třeboni

Třeboň, Jižní Čechy
Penzion u Františka Třeboň

Penzion u Františka Třeboň

Třeboň, Jižní Čechy
Hotel Galerie v Třeboni

Hotel Galerie v Třeboni

Třeboň, Jižní Čechy