Úvod > Kalendář akcí > Sonberské (ne)vinné kulturní léto: Vinobraní & Harafica
Sonberské (ne)vinné kulturní léto: Vinobraní & Harafica
"> "> "> ">
18.9.
+ Přidat foto

Sonberské (ne)vinné kulturní léto: Vinobraní & Harafica

Kdy 18. září 2020 14:00 - 21:00 Gastronomické akce
Vrchol letošního sonberského kulturního léta spojený s vrcholem vinařské sezony a oslavou toho, co všechno se Vinařství Sonberk letos urodilo. Přesně to je sonberské vinobraní, které se chystá na pátek 18. září.

Můžete sonberskému kulturnímu létu vyhradit celé odpoledne a dívat se pod ruce vinohradníkovi i sklepmistrovi. Večer zahraje cimbálová muzika Harafica, také budeme poprvé ochutnávat vína z řady Stříbrný Sonberk ročníku 2019 a taky dáme na vyzkoušení šťávu z hroznů ročníku 2020.

Celodenní program:
Od 14.00 hodin se vydejte do vinohradu, kde si můžete sami sesbírat hrozny, nechat si je pomlet a vylisovat, a být tak první, kdo bude vědět, jak chutná ročník 2020. V nabídce je i občerstvení.

Od 16.00 do 18.00 hodin bude probíhat ochutnávka úplně nových vín ročníku 2019 z řady Stříbrný Sonberk. Budete si moci porovnat nová vína se staršími ročníky.

Od 19.00 hodin začíná koncert cimbálové muziky Harafica, party nadšených mladých muzikantů, kteří v repertoáru vychází z lidové hudby moravského Slovácka, ale umí se hudebně posunout i do jiných vod. Nechají vás zpívat i tančit nebo jen tak popíjet a užívat hudbu. 

Na výběr máte ze tří druhů vstupenek (podle programu):

VIP vstupenka za 1 390 Kč zahrnuje sběr hroznů, lisování, degustaci, občerstvení a večerní koncert.

Další možnost je pořídit si za 490 Kč vstup, ve kterém je degustace a večerní koncert.

Vstupenky jen na samotný koncert stojí 190 Kč

Celý popis
Naposledy změněno: 16. 9. 2020

Ubytování a restaurace v okolí