!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Svatomartinský večer s broučky na zámku Letovice
Svatomartinský večer s broučky na zámku Letovice
"> ">
10.11.
+ Přidat foto

Svatomartinský večer s broučky na zámku Letovice

Kdy 10. listopad 2019 16:00 - 17:30 Akce pro děti
Přijďte se rozloučit se sezónou do Letovic. V neděli 10. listopadu 2019 v zámeckém areálu v Letovicích pořádají od 16:00 hodin podvečerní lampionový průvod s názvem Svatomartinský večer s broučky. Nezapomeňte si s sebou přinést vlastní lampion.
Na zámku Letovice je pro děti a jejich rodiče řipravena zajímavá akce. V neděli 10. listopadu se mohou zůčastnit Svatomartinského večera s broučky. Program se bude odehrávat v areálu zámku.

Děti čeká cesta plná úkolů, lampionů a jedinečné atmosféry. A možná se dočkáme i příjezdu svatého Martina na bílém koni. Nezapomeňte si s sebou přinést vlastní lampion. 

Start akce bude v 16:00 hodin u kovové brány před zámkem a konec na nádvoří před zámeckou restaurací. Vstup zdarma, rezervace není potřeba, občerstvení bude zajištěno.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 11. 2019

Ubytování a restaurace v okolí