!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Kalendář akcí > Boskovice 2020 - festival pro židovskou čtvrť
Divadla na hrade
"> Divadla na hrade "> Atmosféra v letním kine
2.7.
5.7.
+ Přidat foto

Boskovice 2020 - festival pro židovskou čtvrť

Kdy 2. červenec 2020 16:00 - 5. červenec 2020 Festivaly
Již 27. ročník unikátního festivalu věnovaného zdejší židovské čtvrti. Festival je vyhlášený svou pohodovou atmosférou a ve čtyřech dnech opět přinese hudbu, výstavy, divadelní představení, filmy, autorská čtení a mnoho dalšího.
Čtyřdenní multižánrová akce rozezní Boskovice opět na začátku letních prázdnin od 2. do 5. července 2020.
 
Již 28. ročník festivalu otevře své brány příští rok od 2. do 5. července, aby jako každoročně přivítal až 300 účinkujících z Čech i různých koutů Evropy a světa.
 
Festival pro židovskou čtvrť je již téměř tři dekády pestrou multižánrovou skládankou, která během čtyř dnů nabízí návštěvníkům okolo 60 kapel a hudebníků, více než 20 divadelních představení, řadu filmových projekcí, diskusí, workshopů a zajímavých hostů. O pohodlí a hladký průběh akce se na místě stará až 200 pořadatelů, z čehož polovinu tvoří dobrovolníci. Festival je vhodný pro všechny generace, na své si zde přijdou studenti, dospělí i rodiny s dětmi.
 
V první vlně předprodeje od 1. prosince do 11. ledna jsou k dostání čtyřdenní permanentky
za 500 Kč pro dospělé, pro studenty pak za 400 Kč. Vstupenky zakoupíte v předprodejních sítích GoOut a smsticket. Lístky jsou dostupné také fyzicky v Kaštanu v Praze, kině Scala v Brně a v MIS Boskovice a IC Boskovicko.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 12. 2019