Úvod > Kalendář akcí > Slavnosti českého chřestu v Hostíně
Slavnosti českého chřestu v Hostíně
"> "> "> ">
8.5.
10.5.
+ Přidat foto

Slavnosti českého chřestu v Hostíně

Kdy 8. květen 2020 10:00 - 10. květen 2020 16:00 Gastronomické akce
Hostín u Vojkovic vás rád uvítá na již 6. Chřestových slavnostech od pátku do neděle od 10 hodin.
Cchřestové slavnosti budou konat, leč v zásadně obměněné podobě. Kvůli aktuální situaci půjde o farmářský trh bez kulturní části a konzumace jídla a nápojů při splnění veškerých legislativních podmínek a bezpečnostních opatření.

V několika oddělených stáncích se bude prodávat za zvýhodněné ceny náš bílý a zelený chřest. V dalších stáncích na vás pak čekají čerstvé ředkvičky a jarní cibulka z Pojizeří, rajčátka z Haňovic, mošty a jablka ze sadů Tuchoraz, křupavé pečivo z rodinné pekárny Kabát a pivo z pivovaru Zíchovec.

Kvůli zdraví a bezpečnosti nás všech jsme se rozhodli prodej rozprostřít do tří dnů, na místo obvyklého jednoho. Prodávat se tak bude od pátku až do neděle, vždy od 10 do 16 hodin.

Pro ty, kteří nebudou moci dorazit chystáme prodej i v Praze, a to konkrétně Kiosko na žižkovském Kostnickém náměstí a ve vršovické Krymské ulici, z restaurace Jam and Co.. Ta navíc bude nabízet čerstvé chřestové speciality z našeho chřestu sebou.

Prosíme návštěvníky o dodržování základních opatření, jakými je dodržování předepsaných rozestupů, nošení roušek a obecné ohleduplnosti.

 

Celý popis
Naposledy změněno: 7. 5. 2020

Ubytování a restaurace v okolí