Úvod > Kalendář akcí > Rozjeď Kaabo
Rozjeď Kaabo
"> Rozjeď Kaabo
13.8.
14.8.
Přidat foto
Sportovní akce

Rozjeď Kaabo

Přijďte si vyzkoušet nejlepší elektrokoloběžky na světě. Už příští víkend 13. až 14. srpna proběhne v TJ Sokol Praha jedinečné setkání příznivců elektromobility. Na uzavřeném oválu a za přítomnosti profesionálů bude moct každý zájemce okusit skvělé jízdní vlastnosti elektrokoloběžek Kaabo.
 Vstupné je zdarma a čekají vás i soutěže a unikátní slevy právě na elektrokoloběžky.

Akci pořádá Mobil Pohotovost, která je exkluzivním českým prodejcem elektrokoloběžek Kaabo. Ať už si tedy budete chtít vyzkoušet dechberoucí zrychlení, skvělé odpružení nebo se zeptat na jakýkoli detail týkající se elektrokoloběžek, na setkání Rozjeď Kaabo budete mít jedinečnou možnost. K dispozici na test bude více než 10 elektrokoloběžek Kaabo a Lamax, včetně nejnovějšího a nejvýkonnějšího modelu Wolf King GT Pro v hodnotě sto tisíc korun. Na místě budou také přítomni odborníci, kteří mají koloběžky Kaabo nastudované do posledního šroubku a budou tak znát odpověď na všechny vaše dotazy.

Kromě možnosti vyzkoušet si prakticky každý model elektrokoloběžky Kaabo bude součástí akce také kaskadérská show, během které vám zkušený profesionál předvede, kam až limity elektrokoloběžek mohou sahat. Pro všechny návštěvníky budou také připraveny soutěže o zajímavé ceny a především pak bude mít každý zájemce možnost si zakoupit koloběžku Kaabo za nejnižší cenu.

Ubytování a restaurace v okolí