Úvod > Kalendář akcí > Prosecco & Food Festival – 4. ročník
Prosecco & Food Festival - 4. ročník
">
28.8.
29.8.
+ Přidat foto
Festivaly

Prosecco & Food Festival – 4. ročník

Kdy 28. srpen 2020 15:0029. srpen 2020 22:00
Prosecco je stále trendy! Uspokojte svoji touhu po tomto unikátním nápoji, ale nezapomeňte, že nejlepší prosecco je to, které si můžeš vychutnat s přáteli. Již tradiční festival se koná v pátek 28. a v sobotu 29. 8. 2020.
Prosecco je stále trendy! Uspokojte svoji touhu po tomto unikátním nápoji, ale nezapomeňte, že nejlepší prosecco je to, které si můžeš vychutnat s přáteli. Již tradiční festival se koná v pátek 28. a v sobotu 29. 8. 2020. Nově je akce umístěna do nádherného prostředí Riegrových sadů Praha 2, Vinohrady.

U stánkových prodejců najdete nejen průřez široké nabídky všech značek prosecca na našem trhu, ale i šumivá vína z Itálie a Čech. Street Food prodejci nachystali pestré menu tradičních specialit z celého světa, ale i rozličné novinky, které už jsou, nebo možná po festivalu budou trendy, stejně jako prosecco.

Pozitivní novinkou pro vás je i to, že na akci je vstup zdarma! Vy se tak můžete pohybovat volně po celém parku a užít si například nádhernou a jedinečnou vyhlídku na Prahu. Prosecco a festival s ním je totiž slavností bez hranic.

Sklenku na prosecco si zakoupíte na festival v ceně 150 Kč včetně welcome drink.

Co by bylo prosecco bez Vás? Ano?! Teprve s Vámi, v harmonii s chutí a vůní výtečného jídla, potkávání se s přáteli a skvělou atmosférou, je prosecco životním stylem a Vy jste jeho neodmyslitelnou součástí.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 16. 7. 2021

Ubytování a restaurace v okolí