Úvod > Kalendář akcí > Příští stanice Chvalský zámek
Výstavy

Příští stanice Chvalský zámek

Výstava plná kol a koleček představí nejrůznější typy dopravních hraček poháněných hodinovým strojkem na klíček, pružinovým strojkem, elektromotorem či parním strojem.
Děti se mohou těšit na koňské povozy, mechanická autíčka, letadla, lodě, tramvaje, autobusy, železniční hračky i vojenskou techniku. V sortimentu dopravních hraček nebudou chybět ani tanky, ponorky nebo závodní bugatti. Maminky i malé slečny potěší také historické kočárky pro panenky nejrůznějších tvarů a velikostí. 

Velkou dopravní atrakcí budou jízdy historických vláčků na elektrifikovaném modelu kolejiště jezdící přesně podle jízdního řádu. Na nejmenší návštěvníky čeká také dílnička s kultovními stavebnicemi Merkur a Seva, zábavné hry s dopravní tematikou, šlapací autíčka i koloběžky a dětská dopravní kancelář.

Výstavní expozici připravujeme ve spolupráci s Muzeem technických hraček z Velvar a bude otevřena od 28. května do 21. srpna 2022, denně od 9 do 18 hodin. Pouze ve dnech 5. – 6. července budou výstavní prostory z provozních důvodů uzavřeny. 

Provozovatel

Chvalský zámek

Na Chvalské tvrzi 857/4
193 00 Praha 20
Tel.:
+420 281 860 130
Email:
infocentrum@chval...
WWW:
www.chvalskyzamek.cz
WWW:
www.chvalskyzamek...
GPS:
50,115113 14,621505
 
Region:
Praha
 

Vstupné

Cena: 70 Kč

Snížená cena: 40 Kč

Rodinné vstupné: 190 Kč

Poznámka:V ceně vstupného je prohlídka zámeckých prostor i souběžně probíhajících výstav.

 

Časová náročnost

1,5 hodiny