Úvod > Co chcete dělat? > Stověžaté příběhy – zábavné a hravé vycházky Prahou s privátním průvodcem
Stověžaté příběhy – zábavné a hravé vycházky Prahou s privátním průvodcem
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Kultura

Stověžaté příběhy – zábavné a hravé vycházky Prahou s privátním průvodcem

Pojďte se společně s námi, v duchu našeho motta: „Pravou, levou – hravou Prahou“, vydat na nevšední vycházky po Praze plné poznání, zábavy a dobrodružství, které v sobě Stověžaté příběhy skrývají.
Netradiční cestou nahlédneme do dávné historie i současného dění v našem hlavním městě a Prahu budeme poznávat tak trochu jinak – zábavně a hravě!

Pro všechny věkové skupiny od těch nejmenších rošťáků až po seniory jsme připravili bohatou nabídku klasických i zcela originálních vycházek založených na poutavém výkladu a nápaditých doprovodných aktivitách. A co víc! S námi máte jedinečnou možnost stát se i autory „Vašich vlastních příběhů“, které vám rádi dle vašich představ a přání na míru ušijeme, pokud byste si snad z naší stálé pestré nabídky více než 40 tras nevybrali.

Vždy se budete moc těšit na přátelský a individuální přístup našich průvodců a nejvíce nám udělá radost váš úsměv a vědomí toho, že jste se s námi něco nového a zajímavého dozvěděli. Prahu a umění milujeme a moc rádi se s vámi o vše podělíme.