Úvod > Kalendář akcí > Akce pro děti > Pohádková neděle na zámku s rytířem Janem a Devaterm pohádek
Akce pro děti

Pohádková neděle na zámku s rytířem Janem a Devaterm pohádek

Setkejte se se ztepilým chvalským rytířem Janem v plné zbroji! V neděli 13. října od 10 do 17 hodin vás rytíř Jan provede výstavami Devatero pohádek na Chvalském zámku, výstavou o Slovinsku, celým zámkem i tajemným sklepením. Budete soutěžit, proběhne školení rekrutů na rytíře a zapůjčení meče!
Milé děti, a je tu další možnost setkat se s naším chvalským rytířem. V neděli 13. října od 10 do 17 hodin vás rytíř Jan provede výstavami Devatero pohádek na Chvalském zámku, výstavou o Slovinsku, celým zámkem i tajemným sklepením.

Na zámeckém nádvoří vás rytíř naučí některým dovednostem se zbraní, zapůjčí meče i varkoče. Čekají vás soutěže i veselá vyprávění a jistě i sladká odměna na závěr.

Prohlídka trvá 40 minut a začíná vždy v celou hodinu (poslední prohlídka v 16 hodin). Komentované prohlídky si předem rezervujte na adrese: infocentrum@chvalskyzamek.cz nebo telefonicky na čísle: 281 860 130.

Provozovatel

Chvalský zámek

Na Chvalské tvrzi 857
193 21 Praha 20
Tel.:
+420 281 860 130
Tel.:
+420 281 865 763
Email:
infocentrum@chval...
WWW:
www.chvalskyzamek.cz
GPS:
50,111251 14,595616
 
Region:
Praha
Tipy na výlet:
Praha 20 a okolí
 

Vstupné

Cena: 120 Kč

Snížená cena: 80 Kč

Rodinné vstupné: 350 Kč

 

Časová náročnost

1,0 hodina

 
 

Burza rybiček – ryby, krevety, raci, čolci, akvária a cenné rady akvaristů

Burza rybiček jsou akvaristické trhy, plné pestrobarevných rybiček, krevetek, žabiček, mloků, raků, akvarijních rostlin, dekorací, kořenů a jiné akvaristické techniky.
Praha 20, Praha

Burza rybiček – ryby, krevety, raci, čolci, akvária a cenné rady akvaristů

Burza rybiček jsou akvaristické trhy, plné pestrobarevných rybiček, krevetek, žabiček, mloků, raků, akvarijních rostlin, dekorací, kořenů a jiné akvaristické techniky.
Praha 20, Praha

Bruslení na Černém Mostě

Nákupní centrum Černý Most zařizuje již tradičně venkovní kluziště pro veřejnost. Díky osvětlení kluziště si zde můžete užívat i ve večerních hodinách. K dispozici je také teplé občerstvení.
Praha, Praha

Macramé workshop

Relaxačně tvořivý workshop je určen pro každého, kdo se chce naučit nebo si připomenout rukodělnou tvůrčí techniku drhání neboli macramé.
Praha 20, Praha

Aktivity v okolí

Chvalský zámek v Horních Počernicích – dotek romantiky na okraji Prahy

Dominantou původní obce Chvaly na současném území Horních Počernic v Praze je již po staletí Chvalský zámek. Toto historicky přirozené centrum po rekonstrukci nabízí prostory pro galerijní či výstavní účely, ale lze si je také pronajmout pro konání různých akcí.
Praha 9, Praha

Kostel svaté Ludmily v Horních Počernicích

Kostel svaté Ludmily v Praze-Horních Počernicích je farní kostel hornopočernické farnosti.
Praha 20, Praha

Znakujeme s Růženkou – Baby Signs znakování pro batolata

Hledáte způsob jak svému miminku více porozumět? Jak zjistit co vlastně chce nebo potřebuje, když stále pláče?
Praha 9, Praha

Saunování v saunovém světě Saunia Černý Most

Saunia je se svými 15ti pobočkami jedničkou mezi saunovými světy v ČR. Je unikátní svým umístěním v obchodních centrech, takže disponuje skvělou dopravní dostupností. V ceně vstupu je osuška a prostěradlo, takže rozhodnout se pro návštěvu můžete skutečně kdykoli. Vstup je časově neomezený.
Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Sezóna

Jedinečná restaurace v Horních Počernicích, kde si zaručeně pochutnáte.
Praha 9, Praha

Zmrzlinový stánek Jana Černouška v Horních Počernicích

Budete-li mít cestu do pražských Horních Počernic, nesmíte minout zmrzlinový stánek Jana Černouška. Otevřený je denně mimo pondělí od jedné do šesti a nabízí řemeslnou zmrzlinu a sorbety, často netradičních příchutí.
Praha 9, Praha

Letní pobytové balíčky na golfovém hřišti Black Bridge

Přesvědčíme vás, že vaši dovolenou si užijete nejen v zahraničí, ale i v prostředí útulných dvojdomků s terasou a garáží přímo na top 18 jamkovém hřišti Black Bridge, které se nachází na periferii Prahy.
Praha 9, Praha

Hotel SAS v Praze Satalicích

Na severovýchodním okraji Prahy 9 najdete Sportareál Satalice v jehož těsné blízkosti najdete hotel SAS. Maximální kapacita hotelu je 50 lůžek. K dispozici je parkoviště, Wi-Fi připojení. Hotel nabízí možnost ubytování s domácím mazlíčkem.
Praha 9, Praha