Úvod > Kalendář akcí > Hudební a divadelní akce > Pásmo loutkářských her na hradě Dívčí Kámen
Hudební a divadelní akce

Pásmo loutkářských her na hradě Dívčí Kámen

Pásmo loutkářských her spolku VOZICHET z Jablonce nad Nisou, které byly předvedeny na celostátní přehlídce Loutkářská Chrudim.

14:00 – Nastavte uši, pozorujte: jarmareční pásmo písní a vyprávění divných příběhů. Určeno pro pro všechny generace. Délka 25 minut.

15:00 – Zlaté kuře: pohádka o tom, že se i vlk může stát dobrým tátou. Nedříve je však třeba vyzrát nad lstivou liškou a zachránit zlaté kuře. Určeno pro všechny generace. Délka představení 30 minut.

17:00 – Černý mstitel na bílé klisně: do poklidné zapadlé krčmy přijíždí Černý mstitel, události nabírají spád. Dopadne krčma lépe než ranč X? Vyváznou všichni se zdravou kůží? Bude fungovat gramofon? Představení pro dospělé a děti od 6 let. Délka představení 20 minut.

21:00 – Hvězdné dálky aneb galaktická roztržka čili kterak imperium úder nevrátilo: Star Wars netřeba skalním fanouškoům představovat. Jak však přesvědčit ty ostatní, kteří nemají o filmu ani páru, aby dostali chuť ho zhlédnout? Fanda Hvězdných válek, se o to pokusí veršovanou verzí a s pomocí totemových loutek. Představení pro dospělé a děti od 6 let. Délka představení 30 minut.

Provozovatel

Hrad Dívčí Kámen

Dívčí Kámen
382 03 Holubov
Tel.:
+420 775 213 959
Email:
hrad@divcikamen.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.divcikamen.cz
GPS:
48,889074 14,356996
 
 

Vstupné

Cena: 65 Kč

Snížená cena: 45 Kč

 

Časová náročnost

7,0 hodin

 
 

Vánoční prohlídky s adventními zvyky na zámku v Mníšku pod Brdy

Adventní program.
Mníšek pod Brdy, Středočeský kraj

Mezinárodní hudební festival Český Krumlov 2023

32. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov bude probíhat od 14. července do 5. srpna 2023. Nabídne 18 koncertů v 11 unikátních prostředích Českého Krumlova. Bude hýřit pestrou dramaturgií zasazenou do výjimečných scenérií a připomene významná výročí české i mezinárodní hudební scény.
Český Krumlov, Jihočeský kraj

Vánoční koncert Nezmaři

Legenda českého folku.
Velešín, Jihočeský kraj

Rockovánoce

Koncert.
Velešín, Jihočeský kraj

Dívčí Kámen – romantická zřícenina na soutoku Křemžského potoka a Vltavy

Monumentální romantická zřícenina rozprostřená na vysoké skále v překrásné přírodě nad soutokem Křemžského potoka a řeky Vltavy mezi městy České Budějovice a Český Krumlov.
Holubov, Jihočeský kraj

Keltské oppidum Třísov

Nejjižněji položené keltské hradiště v Čechách bylo podle nálezů osídleno už v době bronzové. Oppidum leželo na strategické obchodní cestě. Mohutné opevnění dnes připomínají dvě linie valů.
Holubov, Jihočeský kraj

Třísovská lípa v Holubově

V obci Holubov na okraji Blanského lesa roste památný strom – košatá lípa srdčitá, které se přezdívá rožmberská. Strom je pozoruhodný nejenom svým stářím, ale také celkovou mohutností – roste celých 36 metrů do výšky a obvod jeho kmene měří 704 cm.
Holubov, Jihočeský kraj

Dovolená se psem v Jižních Čechách

Speciálně pro milovníky přírody a psů, jsme připravili turistické trasy v turistické oblasti PodKletí, odstupňované podle náročnosti.
Holubov, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace a penzion U Ševců

Budeme moc rádi, i když se jen tak zastavíte na dobré jídlo, pití a příjemné posezení na slunné venkovní terase.
Holubov, Jihočeský kraj

Řeznictví a uzenářství Antoni – výroba poctivých uzenin

V okolí Českých Budějovic a Českého Krumlova nenajdete mnoho milovníků masa, kteří by značku Antoni naznali. Poctivé uzeniny vyrábí řeznictví a uzenářství Antoni již přes třicet let.
Dolní Třebonín, Jihočeský kraj

Hotel u Matěje v Černici

Hotel u Matěje v Černici se nachází 5 km od Českého Krumlova. Na rozdíl od rušného města, zde naleznete klid. Hotel je výchozí bod pro cyklisty či rodiny s dětmi. A to nejen pro přátelskou rodinnou atmosféru, ale i pro zvířátka na Schwarzenberském statku, který je součástí hotelu.
Velešín, Jihočeský kraj

Svachovka – hotel, hostinec, wellness, čokoládovna, destilérka a pivovar pod jednou střechou

Na konci cesty ve vesnici Svachova Lhotka jen pár minut jízdy od centra Českého Krumlova najdete hotel, hostinec, wellness, čokoládovnu desitlérku a pivovar Svachovka.
Mirkovice, Jihočeský kraj