Úvod > Co chcete dělat? > Svachovka – hotel, hostinec, wellness, čokoládovna, destilérka a pivovar pod jednou střechou
Ubytování

Svachovka – hotel, hostinec, wellness, čokoládovna, destilérka a pivovar pod jednou střechou

Na konci cesty ve vesnici Svachova Lhotka jen pár minut jízdy od centra Českého Krumlova najdete hotel, hostinec, wellness, čokoládovnu desitlérku a pivovar Svachovka.
Hotel má kapacitu přes 90 lůžek ve 3* a 4* standardu v pokojích či apartmánech hotelu Svachův Dvůr, Depandancích Tee House, Čokoklub a Destilérka.  Součástí hotelu je vnitřní bazén s venkovní relaxační terasou uprostřed zeleně. A navíc je v ceně ubytování. Součástí hotelu jsou denní lázně Mladina s pravými pivními lázněmi, hydromásážními a perličkovými vanami, vířivkou s výhledem do okolní krajiny, masérnou a solnou jeskyní.

Welness Paleo Spa s výřivkou pro 10 osob, bazén, bio sauna, finská sauna, parní lázeň, ochlazovací zóna, relaxační odpočívárna s výhledem do přírody – to vše si zde můžete vychutnat. Dopřát si můžete koupele v relaxačních vanách i pivní lázně Glokner. Nechybí nabídka masáží a zábalů.

Restaurace nabízí tradiční i netradiční menu. Prostory můžete využít pro rodinné oslavy, formální či neformální setkání, pracovní teambulding a mnoho dalšího.

V místním pivovaru vaří pivo sládek Miloš Pokorný. Vychutnat si zde můžete jedinečný český ležák, 12° světlou a polotmavou. Vedle toho pivovar nabízí k ochutnání několik speciálů.

Destilérka Svach nabízí jedinečný produkt i ochutnávky v objektu destilérky přímo u destilační kolony. Unikátní chuť single malt whisky Svach si nemůžete nechat ujít.

Máte rádi golf? Pak jste na správném místě. 18ti jamkové hřiště v meandru řeky Vltavy nabízí originální jihočeskou kombinaci rovnějších a více zvlněných greenů, kratších, ale i dlouhých čtyřparů a několik tříparových jamek. Mezi nejznámější nepochybně patří jamky číslo 2 a 18. Tyto dvě jamky vám nedají na toto hřiště zapomenout.
 

Provozovatel

Svachovka - Svachův dvůr

Svachova Lhotka 1
382 32 Mirkovice
Tel.:
+420 601 526 494
Email:
info@svachovka.cz
Email:
rezervace@svachov...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
https://www.svach...
GPS:
48,827066 14,363435
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí